6 طراحی شگفت انگیز موکت هتل برای الهام بخشیدن به شما

طراحی شگفت انگیز موکت هتل

طراحی شگفت انگیز موکت هتل -هیچ چیزی مانند هویت متمایز برای طراحی داخلی هتل نیست که بتواند یک تأثیر ماندگار بر روی مهمانان بگذارد. به همین دلیل طراحی عالی موکت هتل بسیار مهم است. اما از آنجا که هر پروژه هتلی با دیگرهتل ها متفاوت است ، برای ایجاد یک اثر مناسب چه گزینه هایی وجود دارد؟ ما در وبلاگ موکت اداری  کارپت لند تامین کننده موکت هتلی نگاهی می اندازیم به برخی از طرح های شگفت انگیز موکت که در صنعت هتلداری استفاده می شود تا به شما ایده ای از آنچه می توانید برای ایجاد این ظاهر ماندگار بدست آورید ، بدهیم.

  • طراحی شگفت انگیز موکت هتل

 

  • طرح های گیاه موکت هتل

بیایید در شمال اروپا با هتل sweet در اسلو ، نروژ شروع کنیم. قدمت این هتل به سال 1916 برمی گردد و یک ملک در فهرست میراث فرهنگی است. بنابراین ، هنگامی که در سال 2018 بازسازی شد ، مهم بود که طراحی فرش آن متناسب با تاریخچه آن هتل  باشد. یک طرح فرش گیاهان در تنوع رنگهای گل ، آبی ، سبز ، گل رز و زرد برای لطیف کردن کل نمای هتل انتخاب گردیده است ، در حالی که فضای قدیمی معماری تاریخی و موقعیت جغرافیایی آن را بیان می کند.

فوم زیر موکت چیست و چه کاربردی دارد؟

نوشته | موکت کارپت لند | Carpetland نماینده رسمی موکت اروپایی

طراحی شگفت انگیز موکت هتل

  • طرحهای طبیعت شهری

یاقامت در نوردیک  ، هتل Downtown Camper در شهراستکهلم واقع در سوئد ، ترکیبی از میهمانان تجاری و تفریحی را که به دنبال کشف استکهلم هستند ، و همچنین مردم محلی را که می خواهند در یک محیط آرام جمع شوند ، جلب می نماید. بنابراین مهم بود که طراحی موکت هتل یک موضوع طبیعت شهری را منعکس کند. این امر با نارنجی های کلاسیک ، رنگ های بژ و خاکستری تیره در اتاق هیئت مدیره و سبزهای جزر و مدی و بلوزهای دودی در اتاق جلسات طراحی شده است. همچنین برای تکمیل طراحی آن ، یک مسیر با طراحی جنگلی از راهرو هتل عبور می کند.

طراحی شگفت انگیز موکت هتل

درباره طراحی شگفت انگیز موکت هتل

 

 

  • مخلوطی از طراحی تاریخ و طبیعت

با حرکت به سمت منطقه بالتیک اروپا، می بینیم که چگونه طرح های موکت برای هتل ها فقط به یک موضوع محدود نمی گردد. هتل تاریخی Pacai ، که قبلا کاخی در ویلنیوس ، لیتوانی بود ، ترکیبی از دو طرح فرش را به کار می برد تا جلوه بصری فوق العاده ای داشته باشد. طرح اول شامل الگوهای شناخته شده ای از سنگ مرمر سفید و سیاه است که نشان دهنده رابطه بین تاریخی و مدرن در ساختمان است. طرح دوم نیز منعکس کننده فصول منطقه بالتیک ، که فضای هارمونیک و هنری راا تداعی میکند. این طرح های زیبا آثار هنری زیبا و بدیعی هستند که توسط نقاشان لیتوانیایی خلق گردیده و به موکت های نرم هتل منتقل شده اند.

5 نکته برای ایجاد فضای کاری در خانه

نوشته | موکت کارپت لند | Carpetland نماینده رسمی موکت اروپایی

  • پررنگ ، روشن و رنگارنگ

با حرکت به سمت موضوعی کاملا متفاوت ، طراحی موکت چشم نوازهتل Quality Hotel Toulouse Sud در شهر تولوز فرانسه ، نظرات بسیاری را از مهمانان محترم خود را جلب می کند. تعجب آور نیست با توجه به روشن و رنگارنگ و جسورانه بودن آن. از خطوط نارنجی ، بنفش ، صورتی و آبی نئون برای هدایت میهمانان در اطراف راهروهای مدور آن ، به اتاق های جلسات ، پذیرایی و سالن استراحت استفاده می شود. خطوط به هر اتاق مهمان ادامه می یابد

نوشته | موکت کارپت لند | Carpetland نماینده رسمی موکت اروپایی

  • سهل انگاری جذاب

با اقامت در فرانسه طرح های فرش هتل 4 ستاره ، Parisian Hôtel de JoBo  به طور کامل برای برانگیختن نام خود ، ژوزفین بناپارت ، همسر ناپلئون طراحی شده است. این شامل یک فوران گل رز بصورت سفارشی با استفاده از هر رنگ صورتی ممکن برای راهروها و موکت های طرح پلنگی است که با گل رز برای بار ، سالن ها و پذیرایی درنظرگرفته شده است. همه چیز در مورد Joséphine و باغ مخفی او درست در خارج از پاریس از گلهای رز از سراسر جهان است.

نوشته | موکت کارپت لند | Carpetland نماینده رسمی موکت اروپایی

طراحی شگفت انگیز موکت هتل

  •  تاون هاوس باشکوه

آخر اینکه مطمئناً مهم نیست ، ما می توانیم از طرح های موکت هتل والورده در لیسبون پرتغال الهام بگیریم. این هتل به یک خانه شهری زیبا با احساس راحتی و لوکس بازسازی شد. بنابراین ، طرح موکت که برای انعکاس این محیط انتخاب شده است به درستی از الگوهای تک رنگ گرافیکی از رنگ های خاکستری ، بژ و سیاه استفاده می کند ، الهام گرفته از حرکات Art Deco و Le Corbusier.

موکت نمدی چیست؟ | بررسی انواع ویژگی موکت نمدی

طراحی شگفت انگیز موکت هتل

  • نتیجه گیری

تطبیق پذیری طراحی در صنعت هتل داری بسیار مهم است زیرا هر هتلی می خواهد احساس منحصر به فردی خاص خود را ایجاد کند که بر تجربه مشتری تأثیر بگذارد. خوشبختانه ، همانطور که دیدیم ، آرایه ای از طرحهای موکت وجود دارد که می تواند با هر پروژه هتلی مطابقت داشته باشد ، اعم از الگوهای در مقیاس بزرگ برای فضاهای قابل توجه و جاه طلبی های بالا ، طراحی های سفارشی برای فضاهای کوچکتر به صورت جداگانه یا فرش هایی که واقعاً بیانگر شخصیت یا تاریخچه هتل هستند.

 

امیدواریم که از این مقاله کارپت لند وارد کننده موکت اداری تجاری و هتلی راضی باشید .اگر نقطه نظر و کامنتی دارید با ما درمیان بگذارید.

image_pdfنسخه pdfimage_printچاپ مطلب
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *