• برگه | موکت کارپت لند | Carpetland نماینده رسمی موکت اروپایی

موکت اداری

 

کارپت لند وارد کننده موکتهای تایلی اداری برندهای پاراگون انگلستان و ووگ کارپت هلند می باشد

 

موکت اداری (Office Carpet) کارپت لند دسته ای  از موکتها می باشند  که جهت استفاده در فضاهای اداری طراحی شده است. این نوع از موکتها دارای دو نوع موکت تایل می باشند که بسته به نیاز مشتریان می توانند از یکی از آنها در محیط اداری یا تجاری و هتلی استفاده کنند.

موکتهای تایلی معمولا به صورت تایلهای مربعی و با ابعاد 50 در 50 سانتیمتر تولیدمی شوند و دارای زیره پلاستیکی ضخیمی هستند. این نوع از موکتهای اداری مانند کفپوش کنار یکدیگر به زمین چسبانده می شوند. این موکتها دارای زیره های لاستیکی بوده که دوام آنها را افزایش می دهد و باعث می گردد تا بهتر به زمین چسبانده و ثابت شوند به دلیل تنوع طرح این نوع از موکت و به دلیل نوع تولید آن به صورت تایل، می توان رنگها و طرحهای گوناگونی از آنها را در کنار یکدیگر اجرا نمود.

موکت تایل اداری یکی از پرکاربردترین نوع فرش‌های پوشش کف در محیط‌های اداری است. این نوع موکت به دلیل امکانات و ویژگی‌های بسیاری که داراست، برای پوشش کف اداری بسیار مناسب است.
یکی از مزایای اصلی استفاده از موکت تایل اداری، سهولت نصب و جابجایی آن است. طراحی تایلی این نوع فرش، باعث شده است که بتوان آن را به راحتی و بدون نیاز به تخصص خاصی، نصب کرد و در صورت نیاز، تایل‌های آن را با تایل‌های جدید جایگزین کرد.
همچنین، موکت تایل اداری به دلیل مقاومت در برابر سایش و پوسیدگی، عایق حرارتی و صدا نیز بسیار مناسب برای استفاده در محیط های اداری است. این ویژگی ها باعث شده است که موکت تایل اداری برای محیط هایی که تردد زیادی دارند، مثل راهروها، سالن های کنفرانس، اتاق های کار و فضاهای پذیرایی، مناسب باشد.
موکت تایل اداری، با طرح ها و رنگ های متنوع، می تواند به طراحی داخلی فضاهای اداری کمک کرده و جذابیت بیشتری به آنها ببخشد. علاوه بر این، قابلیت ترکیب و تطبیق موکت تایل اداری با سایر اجزای دکوراسیون داخلیِ محیط های اداری، باعث شده است که این نوع فرش را در پوشش کف، یکی از بهترین گزینه ها در نظر گرفت.
در نهایت، باید گفت که موکت تایل اداری، با توجه به مزایای ذکر شده، یکی از بهترین راه حل های پوشش دهی کف اداری است. با استفاده از این نوع فرش، بهبود کیفیت محیط کار و کاهش هزینه های نگهداری و تعمیرات ساختمان، به دست می آید.

موکت تایلی اداری کارپت لند با تنوع مدل و رنگبندی گوناگون و تمامی قابلیتهایی که پیشتر ذکر شد جهت استفاده در اماکن اداری و تجاری، هتلها و سالنهای کنفرانس بسیار مناسب می باشند.

 

موکت های تایلی اداری عموما دارای بافت به روش لوپ هستند، که کاربری موکت را جهت استفاده از صندلی چرخ دار و تردد بالا مناسب می کنند. همچنین الیاف پلی آمید بکار رفته در موکت اداری تایلی باعث ایجاد خصوصیاتی مانند کند سوز بودن و عدم ایجاد الکتریسیته ساکن می شود.

۱۳ مزیت استفاده از موکت اداری تایلی

نصب راحت و آسان موکت

مواد اولیه با کیفیت

امکان طراحی بینظیر موکت اداری تایلی

عدم احتیاج به چسب درهنگام نصب

بهترین مقاومت دربرابر سایش

امکان طراحی های مدرن

کمترین میزان هدر رفت هنگام برش و نصب

ثبات ابعادی عالی

امکان ترکیب طرحها با رنگهای گوناگون

حمل و نقل و جابجایی آسان

بهترین عملکرد واکنشی در مقابل آتش

امکان چیدمان های گوناگون

بکینگ منعطف

ویدیویی از مزایای موکت اداری تایلی کارپت لند:

برخی از طرحها و مدلهای جذاب موکت اداری تایلی:

کاتالوگ موکت اداری کارپت لند

کاتالوگ موکت های جذاب اداری کارپت لند را میتوانید شما مشتریان عزیز در این قسمت دانلود کنید

خرید بهترین موکت از برترین برندهای موکت اداری اروپایی و آمریکایی

جهت خرید موکت های اداری تایل میتوانید از طریفهای زیر با کارشناسان خبره ما تماس بفرمایید

021-22222258

09128000814

و یا با کلیک برروی دکمه دریافت مشاوره و پزکردن فرم مربوطه کارشناسان مابا شما تماس خواهند گرفت

Carpetland 2.22 - Site Design & Digital Marketing by Ali Alaeipour

فرم دسترسی به کاتالوگ های کارپت لند

لطفا جهت دانلود اطلاعات زیر را وارد کنید