موکت تایلی(موکت تایل) کارپت لند

موکت تایل (موکت تایلی)

آنچه در این صفحه می خوانید : نمایش

موکت تایلی چیست؟

موکت تایل (Carpet Tile) یا همان موکت مربعی یا موکت های قطعه قطعه، نوعی کفپوش می باشند که در قطعات مختلف با ابعاد و اندازه های از پیش تعریف شده موجود می باشند. همچنین طرح موکت تایل بر اساس نیازهای جامعه، سه، چهار، پنج، شش و هشت ضلعی می باشد که نصاب باید این قطعات را به صورت منظم و با دقت در کنار یکدیگر قرار دهد تا در نهایت یک طرح بسیار زیبا و جذاب را برای شما به ارمغان بیاورد.

موکت تایل از الیاف بسیار لطیف و تراکم بالایی ساخته می شود که در ابعاد بیست در بیست سانتیمتر و بیشتر موجود می باشد. این قطعات کوچک را باید در کنار یکدیگر قرار داده و با استفاده از چسب مخصوص موکت بر روی زمین بچسبانند. این کار باعث ایجاد محیطی زیبا در کنار مزایای دیگر می شود که البته می توان از این ایده برای انواع کفپوش ها نیز استفاده نمود.

 

از آنجایی که این نوع موکت ها دارای استقامت بالایی می باشند، می توان زیبایی های آنها را با قیمتی بسیار مقرون به صرفه از کارپتلند نماینده فروش موکتهای اینترفیس آمریکا و پاراگون انگلستان برای ساختمان های مسکونی، هتل ها، مغازه ها و فروشگاه ها، ادارات و سازمان ها و سایر اماکن مورد استفاده قرار داد.

رفت و آمد بالا روی موکتهای ادارات

در فضاهای ادارای و تجاری با توجه به رفت و آمد بالا ی مراجعه کنندگان و پرسنل درصورتیکه از موکت های غیر اداری استفاده شود بدلیل مقاومت پایین بسیار زود این موکتها از بین میروند و بایستی آنها را تعویض کنیم.

قیمت موکت تایلی خارجی کارپت لند

 

مزایا موکت تایلی

در وهله اول تنوع زیاد طرح‌ها و رنگ‌های موکت تایل از مهم‌ترین مزایا موکت تایلی است. تنوع زیاد این موکت به شما کمک می‌کند تا بتوانید دکوراسیون محیطتان را بسیار زیباتر کرده و با هر یک از تکه‌های این موکت‌ها چیدمان و طرح نهایی جذابی داشته باشید.

نکته جالبی که در این نوع موکت به چشم می‌خورد، این است که در تولید آن‌ها از طرح‌های تکراری استفاده نشده و موکت‌های تک و یونیکی محسوب می‌شوند. موکت تایل در مقایسه با سایر کف‌پوش‌ها به دلیل طراح‌هایی که دارند، طرفداران بیشتری را به خود جلب می‌کنند و محبوب‌تر هستند. در ادامه به چند مورد از مزایا موکت تایلی می پردازیم:

 

 

 

1. نصب موکت های تایل آسان است.

شما خودتان می توانید کاشی فرش ( موکت تایل) را به راحتی نصب کنند. این یک پروژه سرگرم کننده است که می تواند در یک روز یا اغلب بعد از ظهر انجام شود.  بدلیل تایلی بودن بسیار راحت تر از موکتهای رولی نصب میشوند.

2. موکت های تایل می توانند رنگارنگ و خلاقانه باشند.

با توجه به تایلی شکل بودن این نوع موکتها میتوان بسیار طرح و رنگ متفاوت را در طراحی کف بکاربرد. کاشی فرش سرگرم کننده و خلاقانه برای کودکان است. کاشی فرش راهی فوق العاده برای بیان خلاقیت و افزودن سبک است. می توانید یک تکه رنگ اضافه کنید یا رنگ های روشن را با هم ترکیب کنید. اگر می خواهید یک اتاق بازی سرگرم کننده برای کودکان خود درست کنید یا یک استعداد به اتاق خانواده خود اضافه کنید ، کاشی های فرش یک گزینه عالی است. بخاطر تنوع بالا در طراحی موکت اداری تایلی میتوان آنها را به راحتی با لوازم اداری ست کرد.

3.  موکت های تایل می توانند هزینه کمتری داشته باشند.

اگر نصب خود را انجام دهید ، کاشی های فرش می توانند از سایر گزینه های فرش قیمت کمتری داشته باشند. همچنین قیمت موکت تایلی نسبت به سطوح سخت به طور قابل توجهی کمتر است (در حالی که گرما و رنگ به اتاق شما می بخشد).

انواع موکت تایلی

4. نگهداری آسان و جایگزینی راحت

تایل های منفرد آسان است و علاوه بر این، زمان استفاده از موکت های تایل شما بسیار طولانی تر می شوند. یکی از زیبایی های کاشی فرش این است که اگر در منطقه ای لکه دارید ، می توانید 1 یا 2 کاشی بیرون بیاورید و آنها را جایگزین کنید. بنابراین ، در طولانی مدت ، آنها در مقایسه با فرش معمولی از دیوار به دیوار بسیار بیشتر دوام می آورند.

5. تمیز کردن موکت های تایل به راحتی انجام می شود.

تمیز کردن موکت های تایل به راحتی انجام می شود. فقط مانند هر فرشی جارو برقی بکشید. کاشی های فرش به طور کلی پشته های کمتری هستند ، بنابراین خاک و بقایای کمتری را به دام می اندازند. و ، اکثر کاشی های فرش دارای تنوع / شکنندگی رنگی هستند که باعث استتار خاک می شوند. خاصیت ضد چرکی که برخی موکت های اداری دارند کار رابرای تمیز کردن بسیار راحت کرده و باعث میشود که موکت چرک را بخودش نگیرد. موکت تایلی خاصیت ضد چرکی دارد.

 نکته: حتماً مقداری تایل اضافی هم برای ضایعات / برش ها سفارش دهید و هم مقداری اضافی برای بعداً در دسترس داشته باشید.

6. موکت های تایل بسیار با دوام هستند.

بخاطر های ترافیک بودن این نوع موکتها از مقاومت بالایی برخورداربوده و در صورت خرابی میتوان آنرا به راحتی تعویض نمود. موکت های تایل اکثر کاشی های فرش دارای انبوه کم ، حلقه ای و بسیار محکم هستند. آنها به این روش طراحی شده اند که به خوبی از پس ترافیک تجاری سنگین بر می آیند … و این احتمالاً ترافیک کمتری نسبت به یک خانوار بسیار شلوغ با بچه هااست. موکت های تایلی دارای بیشترین مقاومت موکت در فضاهای های ترافیک – مقاومت ۳۳ هستند.

علاوه بر این ، بسیاری از آنها دارای تیره ، دارای شکاف ، رشته یا الگو هستند تا به طراحی آنها کمک کرده و به آنها کمک می کند تا طولانی تر به نظر برسند.   همچنین ، بسیاری از موکت های تایل دارای محافظت از لکه های تقویت شده هستند. و ، آنها به خوبی با صندلی های اداری غلتک بلند نگه می دارند (و به آنها اجازه می دهند تا هموار بچرخند).

7. موکت های تایل ضایعات کمتری دارند.

(در مقابل پهن برقی) و می توانید از درزهای ناشیانه جلوگیری کنیدکاشی های فرش nfl ، فرش با آرم بیشتر فرش های دیوار به دیوار دارای عرض های 12 فوت هستند (برخی از آنها 13’2 ″ و برخی دیگر با 15 ′). اگر رول 12 فوتی دارید و فضای اتاق شما 13 فوت است ، پس باید فرش دیگری را برای پر کردن پای آخر سفارش دهید (و نه ، نمی توانید فرش را بچرخانید یا بچرخانید زیرا با هم تطابق ندارد).

بنابراین غالباً با فرش دیوار به دیوار (یا کف پهن) ، باید درزها را اضافه کنید. و ، در صورت داشتن فرش حلقه دار ، اغلب این درزها قابل مشاهده هستند (و فرش به مرور زمان درز می خورد.   از آنجا که موکت های تایل  کوچکتر هستند ، به طور کلی با ضایعات کمتری در اتاق جا می شوند و از درزهای بالقوه ناخوشایند جلوگیری می کنید. کاشی های فرش به ویژه در اتاقهایی که دارای پیچ و خم های بسیار زیاد و چیدمان پیچیده هستند همه کاره هستند.

آموزش 0 تا 100نصب موکت به آسان ترین روش + ویدئو

8. بیشتر موکت های تایل دارای انبوه کم هستند و برای کیفیت هوا / آلرژی بهتر هستند.

مزایا و معایب کاشی فرش بسیاری از مشتریانی که سطوح سخت را ترجیح می دهند در برابر کاشی فرش بسیار ارزان تر و جایگزین گرمتر هستند. از آنجا که کاشی های فرش به طور کلی صاف و کم پارچه هستند ، خاک کمتری را به دام می اندازند و برای کیفیت هوای داخل خانه بهتر هستند. موکت تایلی تمام آلودگی ها و سمها و مواد آلرژی زای کف کفش را جذب خود نموده که با تمیز کردن مرتب موکت ها میتوان هوای خوبی برای پرسنل و مشتریان و یا در منزل ایجاد نمود. موکت های تایلی دارای  تمامی استانداردهای بین المللی و محیط زیست می باشند.

9. موکت های تایل در برابر آب و رطوبت مقاومت بیشتری دارند (در مقایسه با فرش دیواری به دیواری)

این هم به دلیل پشت و هم بافتن محکم است. من نمی خواهم کسی را در اینجا گمراه کنم زیرا کاشی های فرش ضد آب نیستند. اگر سیل دارید ، احتمالاً باید آنها را تعویض کنید (مانند اکثر سطوح کف). اما در مناطقی که ممکن است در معرض رطوبت جزئی یا ریختن گاه به گاه (یا حادثه حیوان خانگی) باشند ، در مقایسه با فرش دیوار به دیوار ، کاشی های فرش بهتر حفظ می شوند و به احتمال زیاد از کف زیرین شما در برابر آسیب های موضعی محافظت می کنند.

موکت تایل

10. دوام بسیار خوب از مزایای موکت تایلی است

دوام بسیار خوب از مزایای موکت تایلی است. سایش یکی از علل از بین رفتن حالت اصلی و زیبایی موکت بوده که موکت تایل به دلیل مقاومت بسیار زیاد قادر است برای مدت‌ طولانی عمر کند. این نوع موکت انعطاف‌پذیری بالایی دارد و در اثر جابه‌جایی و استفاده زیاد، ترک نمی‌خورد و نمی‌شکند. جهت خرید موکت تایلی با دوام بالا و قیمت مناسب با مشاوران کارپتلند در ارتباط باشید.

11. موکت تایلی انعطاف‌پذیری خوبی دارد

زمانی‌که یک موکت انعطاف‌پذیری خوبی نداشته باشد، در هنگام جابه‌جایی دچار مشکل می‌شود و موکت تایلی با وجود انعطاف مناسب، به شما کمک می‌کند تا بتوانید آن را به راحتی برش زده و ابعاد آن را تغییر دهید.

12. قیمت موکت تایلی

قیمت موکت تایلی از دیگر مزایای موکت تایلی بوده که می‌توانید با هر بودجه‌ای موکتی زیبا داشته باشید.

امروزه موکت‌هایی در بازار موجود است که انعطاف خوبی ندارند یا در کل به دلیل الیاف مصنوعی بسیار نا مرغوب، خوب شسته نمی‌شوند و در اصطلاح بعد از مدتی رنگ و روی خود را از دست می‌دهند. موکت تایل اغلب تکه‌ای بوده و با توجه به حالت پازل مانند و تکه‌ای بودن این موکت، در صورت کثیفی یا خرابی، شستشو و تعویض آن‌ها به راحتی امکان‌پذیر است و فقط کافی است که تکه مورد نظر را برداشته و تکه جدیدی را جایگزین آن کرد یا به تعمیر آن پرداخت. این موضوع در محیط‌های بزرگ و پر رفت و آمد بیشتر اهمیت پیدا می‌کند و با خرابی بخشی از موکت نیاز به تعویض تمامی موکت و صرف هزینه بالا نخواهد بود. به علت اداری بودن این موکتها مقاومت زیادی برای رفت و آمد دارند و بسیار دیرتر خراب میشوند.

مزایای استفاده از موکت تایلی

13. موکت های تایلی عایق صدا می باشند

با توجه به سرو صدای زیاد محیط های اداری مانند رفت و آمدهای زیاد و تلفن های زیاد که باعث سروصدای زیاد در این محیط های کاری میگردد استفاده از موکت تایلی نقش بسزایی در مقابله با این سرو صدا ها دارد.

14. موکت های ضد آتش سوزی  هستند

بدلیل اینکه در فضاهای اداری و تجاری لوازم برقی بسیاری وجوددارند و یا ختی ممکن است سیگاری روی کف موکت بیفتد این نوع موکت هادر مقابله آتش دارای قابلیت درون سوزی بوده بطوریکه آنش و شعله در همان نقطه باقی مانده و به سایر نقاط سرایت نمیکند. موکت های تایلی دارای بالاترین شاخص ضد اشتعالی – شاخص بی اف ال هستند.

نحوه استفاده از موکت تایلی

برای اینکه در ساختمان خود از موکت تایلی استفاده نمایید، باید ابتدا سطحی را که قصد پوشاندن توسط موکت دارید، آماده سازی نمایید. البته این آماده سازی می تواند توسط هر نوع مصالحی انجام شود.

از آنجایی که موکت قابلیت چسباندن بر روی اکثر سطوح اعم از سیمان، سنگ، سرامیک، چوب، شیشه و غیره دارد، پس فقط تراز بودن و هم سطح بودن کف ساختمان مهم می باشد.

در مرحله بعد باید طرحی را که مد نظر دارید، با یک طراح و نصاب موکت تایل در میان بگذارید. این افراد طرح شما را بر اساس ابعاد و اشکال مختلف موکت های تایل در نظر می گیرند و موارد و مصالح مورد نیاز شما را اعلام می کنند.

موکت اداری اینترفیس employ loop

البته اگر شما به یک فروشگاه موکت مراجعه نمایید، طراح و نصاب نیز برای شما مشاوره هایی ارائه خواهد داد. اکنون که این موارد و مصالح را آماده سازی کردید، نوبت به نصب موکت می رسد و باید دقت کنید که حتماً سطح زیر موکت باید تمیز و بدون هیچ گونه فرورفتگی یا برآمدگی باشد.

نصاب با قرار دادن مقداری از چسب موکت بر روی سطح زمین و سپس قرار دادن قطعه ای از موکت تایل بر روی آن سطح، نسبت به نصب نمودن موکت کار خود را آغاز می کند. این قطعات باید با دقت فراوان در کنار یکدیگر قرار بگیرند تا فضای خالی بین آنها از بین برود. در غیر اینصورت ممکن است که همان فضاهای خالی باعث مع شدن زباله ها شوند و همچنین در آینده منجر به جدا شدن همان قسمت از موکت از روی سطح زمین می شود. پس در قرار گرفتن قطعات موکت تایل در کنار یکدیگر نهایت دقت را به کار بگیرید.

کارپت لند ارایه دهنده انواع محصولات زیر می باشد:

 

مزایای موکت تایلی چیست

نگهداری از موکت تایل

پس از آنکه کار چسباندن و نصب نمودن موکت تایل به پایان رسید، نوبت به نگهداری از آنها می رسد. البته این موارد به صورت دقیق و عملی از سوی نصابان برای شما توضیح داده خواهد شد و مهم تذکر آنها می باشد. موکت تایل باید توسط جارو تمیز شود و در صورتی که یک آلودگی توسط مایع بر روی آن به وجود آمد، می توان آن را توسط شامپر فرش یا آب و پودر شستشو داد. در فرآیند شستشو باید دقت کنید که آسیبی به کنارهای موکت وارد نشود تا طول عمر آن کفپوش از بین نرود.

همچنین موکت تایلی در برابر ضربات ناشی از رها شدن اجسام بر روی آن مقاوم می باشد اما اگر این ضربه توسط یک شی برنده و تیز وارد شود ممکن است که قسمت آسیب دیده دچار پارگی یا خوردگی شود. در این موارد باید سریعاً توسط متخصصان ترمیم کننده فرش و موکت، آن قسمت را ترمیم نمایید تا این آسیب دیدگی به نقاط دیگر نفوذ نکند. در صورتی که جدا شدگی از کف را در قسمتی از موکت ملاحظه نمودید، سعی کنید به سرعت همان قسمت را توسط چسب مخصوص موکت دوباره بچسبانید تا این جدا شدگی منجر به آسیب دیدگی کلی موکت نشود.

معایب موکت تایلی

امکان تعویض طرح در موکت تایل

استفاده از این نوع موکت این امکان را برای شما میسر می نماید که در زمان های مختلف و با وجود خستگی از طرح فعلی موکت تایل، بتوانید بخشی از آن را با هزینه ای بسیار کم تعویض نمایید. چسب مخصوص موکت به راحتی و با استفاده از سیستم حرارتی قابل جداسازی می باشد و شما می توانید همان قسمت یا طرح های مختلفی از موکت تایل را دوباره برای خود بسازید. در صورتی که اگر از طرح کفپوش های چوبی و سرامیکی خسته شده باشید، باید کل کفپوش را تعویض نمایید و مسلماً هزینه ای نسبتاً بالا را متحمل خواهید شد. اما در موکت های تایل این هزینه تا چندین درصد کاهش می یابد.

موکت تایلی اداری

موکت تایلی یکی از انواع جدید موکت است که معمولا در فضاهای اداری تجاری و هتلی استفاده میشوند. موکتهای تایل بصورت مربع و مستطیل عمدتا تولید می شوند. اجرای طرحهای مختلف موکت تایلی اداری در کف فضاهای اداری و تجاری زیبایی خاصی به فضای شما داده و امروزه بسیاری از طراحان داحلی از این موکتها برای زیباترکردن فضاهای اداری و تجاری استفاده مینمایند.

تعدادی از پروژه های اجرایی موکت تایلی کارپت لند

 

 

معایب موکت تایلی

هر محصولی حتماً در کنار مزایایی که دارد معایب متفاوتی نیز دارد که با شناخت بهتر آن‌ها نیز راحت‌تر می‌توانید دست به انتخاب بزنید. شناخت نقاط ضعف موکت تایل، دید شما را نسب به خرید آگاهانه باز خواهد کرد؛ پس بهتر است به معایب موکت تایلی دقت بیشتری داشته باشید. برخی از مدل‌های موکت تایلی نسبت به سایر موکت‌های موجود در بازار قیمت بالاتری دارند و این موکت‌ها بسیار مورد توجه خریداران هستند. سطح موکت‌های تایلی اغلب یکدست و یکپارچه نیست و به همین دلیل در مکان‌هایی که تردد در آن‌ها زیاد است زیاد کاربردی نیستند.

در هنگام خرید موکت حتماً به محیطی که قرار است برای آن موکت تهیه کنید و البته دکوراسیون آن، توجه داشته باشید.

مهم‌ترین قابلیت موکت تایل

سر نبودن موکت تایل از مهم‌ترین قابلیت‌های این موکت محسوب می‌شود و در اصطلاح ترمز دارد. این قابلیت سبب می‌شود، لوازم و اشیای شما روی موکت به راحتی لیز نخورند و نیاز به چسب برای نگه‌داشتن لوازمتان نخواهید داشت. در بخش‌های مختلف خانه می‌توانید از موکت تایل استفاده کرده و زیبایی دکوراسیون منزل خود را چند برابر کنید.

به‌عنوان مثال، اگر قرار است برای اتاق ناهار خوریتان موکت انتخاب کنید بهترین انتخاب، موکت تایل برای شما خواهد بود. همچنین، رنگ‌های شاد و متنوع موکت تایل، زیبایی و شادابی جذابی را به اتاق کودکان می‌بخشد؛ بنابراین با تغییر چیدمان می‌توانید تنوعی تازه در دکوراسیون خانه و اتاق فرزندانتان به وجود بیاورید. علاوه بر آن، موکت تایل کمتر کثیف می‌شود و زودتر از سایر فرش‌ها و موکت‌ها تمیز می‌شود.

معایب استفاده از موکت تایلی

چرا موکت تایل انتخاب  اول دیزاینرهاست؟

موکت های تایل را می توان در تنظیمات مختلف نصب کرد تا جلوه های مختلف ایجاد کند. از موکت های تایل طرح دار می توان برای مناطق ترافیکی و رنگ های ثابت برای ترسیم مناطق شکست استفاده کرد. از تغییر در رنگها یا الگوهای کاشی فرش می توان برای یافتن روش استفاده کرد ، مثلاً مشخص کنید که مردم باید در پنجره های بلیط چه صف هایی بکشند.

بعلاوه ، درزهای بین کاشی های فرش بسته به جلوه مورد نظر می توانند تغییر شکل داده و یا جشن بگیرند. از اندازه های مختلف کاشی فرش نیز می توان برای ایجاد طیف وسیعی از جلوه ها در یک پروژه کفپوش استفاده کرد.مدولار بودن کاشی های فرش بخشی از مواردی است که آنها را به ابزاری خلاقانه شگفت انگیز برای هر معمار بازیگر و طراح داخلی تبدیل می کند.

به یاد داشته باشید ، هر ارائه دهنده فرشی که ارزش نمک خود را داشته باشد به شما امکان می دهد نمونه کاشی فرش را سفارش دهید ، بنابراین می توانید با اندازه ها ، شکل ها و رنگ های مختلف بازی کنید و هرگز در مورد کارها مصالحه نکنیم

تمیز کردن موکت تایل

تمیز کردن موکت تایل بهتر است به عنوان بخشی از یک برنامه کلی نگهداری برنامه ریزی شده انجام شود. تمام مواد شیمیایی تمیز کننده باید طبق دستورالعمل سازنده استفاده شود. با توجه به دستورالعمل های روی برچسب ، باید توجه شود زیرا ترکیبات ممکن است متفاوت باشد. روش های اصلی تمیز کردن کاشی های فرش عبارتند از:

تمیز کردن پودر خشک (توصیه می شود)

یک ترکیب پودر خشک با ماده تمیز کننده آغشته شده و روی ناحیه آلوده پاشیده می شود ، سپس با استفاده از دستگاه برس ضد چرخش درون الیاف فرش مسواک می زند. حداقل 30 دقیقه در کاشی های فرش باقی مانده است تا قبل از استخراج خاک ، با استفاده از دستگاه قائم موتور دوقلو ، خاک را جذب کند.

این ترکیب هیچ باقی مانده چسبنده ای را که باعث جذب خاک جدید می شود باقی نمی گذارد و به زمان خشک شدن کم یا بدون نیاز به آن نیاز دارد. شما باید اطمینان حاصل کنید که جاروبرقی کاملاً کامل است زیرا باقی مانده پودر موجود در فرش باعث خاکی شدن سریع فرش می شود. این نوع تمیز کردن به بهترین وجهی برای تمیز کردن های داخل خانه و تمیز کردن مسیرهای ترافیکی و مناطق آلوده مناسب است. لازم نیست هر بار فرش کامل تمیز شود.

تمیز کردن موکت تایل

تمیز کردن پوشش

یک محلول شوینده روی سطح کاشی های فرش و همچنین روی یک پوشش پارچه ای اسپری می شود تا مرطوب شود. سپس پوشش پارچه ای روی سر برس مسطح چرخان قرار می گیرد و از سطح کاشی فرش عبور می کند. عمل مالش و محلول مواد شوینده با هم مقدار زیادی از خاک را که به داخل لایه جذب می شود ، از بین می برد. کف ظرف چند دقیقه خشک است ، بنابراین ، اختلال در حداقل ممکن است. این روش تمیز کردن موکت تایل بهتر است توسط نظافتچی های حرفه ای انجام شود.

تمیز کردن عمیق (شامپو زدن)

موکت تایل با یک محلول مواد شوینده فعال شیمیایی مسواک زده می شود ، و خاک را که به الیاف چسبیده است سست و از بین می برد. سپس فوم باعث بالا آمدن خاک به سطح کاشی های فرش می شود. مسواک زدن کاشی های فرش را می توان با استفاده از یک برس استوانه ای چرخانده شده بر روی یک محور افقی ، که نسبت به شمع مهربان تر است و بنابراین برای کاشی های فرش شمع برش ایده آل است ، یا با استفاده از یک برس دیسک تخت که برای کاشی های فرش شمع حلقه ای ایده آل است.

از بین بردن تمام مواد شیمیایی باقیمانده بسیار حیاتی است زیرا هر ماده شیمیایی باقیمانده در موکت تایل باعث خاک ریزی سریع کاشیهای فرش می شود. این روش تمیز کردن کاشی های فرش بهتر است توسط نظافتچی های حرفه ای انجام شود.

چمن مصنوعی چیست و چگونه تولید میشود؟

تمیز کردن عمیق (تزریق / استخراج)

برای جابجایی خاک و سپس جاروبرقی مایع ، یک جت آب بر روی کاشی های فرش هدایت می شود. آب می تواند گرم یا سرد ، همراه با شوینده یا بدون آن باشد (در صورت استفاده). این روند نتایج خوبی به دست می آورد و شمع کاشی های فرش را بازسازی می کند.

بسیار مهم است که موکت تایل هنگام استفاده از فرآیند تمیز کردن عمیق بیش از حد مرطوب نباشد زیرا این امر می تواند صدمات جبران ناپذیری به کاشی فرش وارد کند. این روش تمیز کردن کاشی فرش بهتر است توسط نظافتچی های حرفه ای انجام شود. 

این توصیه ها برای بیشتر موکت تایل مناسب است. پایبندی به این موارد ، در بیشتر شرایط ، منجر به حفظ طولانی مدت ظاهر می شود. موکت تایل اداری کارپت لند هیچ مسئولیتی در قبال ضعف کار یا مشکلات ایجاد شده در اثر نگهداری نامناسب نخواهد داشت. تولید کننده در محدوده مشخصات کالا و ضمانت ها ، در قبال مواد معیوب مسئول خواهد بود ، اما این مواد شامل نگهداری نادرست یا نامناسب نیست.

ویژگی موکت تایلی

دلیل خرید موکت تایل چیست؟

در نهایت ، تصمیم با شماست و اینکه آیا فکر می کنید موکت های تایل در فضای شما کار خواهند کرد. امیدوارم پس از مطالعه ارزیابی صادقانه ما ، بدانید که اگر چنین نیست ، بیایید نگاهی به دلایل اصلی خرید موکت تایل بیندازیم:

 •  اگر زمان اساسی است و شما می خواهید کفپوش شما با حداقل اختلال یا خرابی نصب شود ، کاشی های فرش یک راه حل عالی برای شما هستند.
 • اگر سهولت در کار ، توزیع ، ذخیره سازی و حمل و نقل یک مزیت باشد ، موکت های تایل از مزایای قطعی نسبت به گزینه های پهنای کف برخوردار هستند.
 •  اگر سهولت نسبی نصب ، و صرفه جویی بالقوه هزینه ای که ممکن است در پی داشته باشد ، یک جذابیت است ، قطعاً باید موکت تایل را در نظر بگیرید. 
 • اگر گزینه کفپوش می خواهید که نگهداری و تعویض آن آسان باشد ، موکت تایل مناسب شماست. 
 • اگر می خواهید رنگ و شخصیتی به یک اتاق اضافه کنید ، اما بودجه لازم برای یک طراحی سفارشی را ندارید ، موکت تایل یک روش عالی برای آوردن این به فضای شما است.

تصمیم گرفتید که موکت تایل یک راه حل عالی برای فضای شما هستند؟ محدوده سنگین ما را بررسی کنید، آنها برای فضاهای کاری ، کلاسهای درس و سایر مناطق پرتردد مناسب هستند.

موکت آنتی باکتریال چیست؟ +5 کاربرد مهم

فروشگاه موکت تایل کارپت لند

فروشگاه موکت تایل کارپت لند یکی از فروشگاه های معتبر در زمینه فروش موکت تایل در تهران است. این فروشگاه دارای شوروم در خیابان شریعتی تهران است و انواع موکت تایل از برندهای مختلف را عرضه می کند.

محصولات فروشگاه کارپت لند

فروشگاه کارپت لند انواع موکت تایل را در طرح ها و رنگ های متنوع عرضه می کند. این موکت ها از مواد اولیه با کیفیت ساخته شده اند و دارای قیمت مناسب هستند. برخی از برندهای موکت تایل که در فروشگاه کارپت لند عرضه می شوند عبارتند از:

 • موزائیک: موکت تایل موزائیک از محبوب ترین انواع موکت تایل است. این موکت ها دارای طرح های منظم و تکرارشونده هستند و برای استفاده در فضاهای مختلف مناسب هستند.
 • پازل: موکت تایل پازل از دیگر انواع موکت تایل است. این موکت ها دارای طرح های نامنظم و متنوع هستند و برای استفاده در فضاهای مدرن مناسب هستند.
 • پلی استر: موکت تایل پلی استر از انواع موکت تایل با دوام و مقاوم است. این موکت ها برای استفاده در فضاهای پرتردد مناسب هستند.

خدمات فروشگاه کارپت لند

فروشگاه کارپت لند خدمات مختلفی را به مشتریان خود ارائه می دهد. این خدمات عبارتند از:

 • مشاوره رایگان: کارشناسان فروشگاه کارپت لند با ارائه مشاوره رایگان به مشتریان کمک می کنند تا موکت تایل مناسب را برای فضای خود انتخاب کنند.
 • تحویل سریع: فروشگاه کارپت لند محصولات خود را با سرعت بالا به مشتریان تحویل می دهد.
 • نصب رایگان: فروشگاه کارپت لند در صورت درخواست مشتری، موکت تایل را به صورت رایگان نصب می کند.

انواع موکت تایل

سبک های کاشی فرش یکی دیگر از مواردی که هنگام طراحی راه حل کاشی فرش باید مورد توجه قرار گیرد ، سبک فرش است. در زیر ، برخی از سبک ها و انواع اصلی کاشی های فرش را شرح خواهیم داد: ctu pile ، loop pie و cut and loop pile. انواع مختلفی در این سبک ها وجود دارد ، اما این نمای کلی باید شما را شروع کند

موکتهای تایل loop pile

موکتهای تایل loop pile  از طریق نخ های حلقه ای حاصل می شود ، تا ظاهری نرم و لطیف ایجاد کند. در محلول های شمع حلقه ، حلقه های بالاتر و پایین را می توان برای بازی با بافت و الگو ترکیب کرد

موکت های تایل cut pile

موکتهای تایل cut pile با برش حلقه های نخ برای ایجاد یک شمع قائم ایجاد می شوند. فرشهای شمع بریده شکل رسمی یا مجللی به وجود می آورند و اغلب تیره تر از فرشهای شمعی حلقه ای هستند که از همان نوع نخ تشکیل شده اند.

موکتهای loop and cut pile

موکت ها از ترکیبی از نخ های برش خورده و حلقه دار تشکیل شده است. این ترکیب امکان جلوه های مجسمه سازی مانند مربع یا چرخش و طیف گسترده ای از الگوها و سبک ها را فراهم می کند.

قبل از خرید بهتر است دکوراسیونی که قرار است موکت در آنجا قرار بگیرد را تجسم کنید. همچنین، رنگ، طرح و سایز موکت تایل را نیز باید در نظر بگیرید. تجسم تمام اجزا حتی بافتی که می‌خواهید انتخاب کنید به خرید بهتر شما کمک می‌کند. شستشوی این نوع موکت مانند فرش بسیار ساده است. می‌توانید کار شستن را به قالی‌شویی‌ها بسپارید یا در خانه با شامپو فرش بعد از درست کردن کف، لکه و کثیفی‌ها را بشورید. البته بهتر است قبل از چرک شدن موکت به صورت دوره‌ای مانند فرش‌ها، موکت را بشورید تا زیبایی آن‌ها حفظ شود و بتوانید سال‌های سال از آن‌ها استفاده کنید.

کاربرد موکت تایلی

 • مناسب نصب در شرکتها و سازمانها
 • مناسب نصب در فروشگاههای با تردد بالا
 • مناسب نصب در فرودگاهها
 • مناسب نصب در آمفی تياتر ها
 • مناسب نصب در کارخانه ها و مناطق صنعتی

مزایای خرید موکت تایلی از کارپت لند

نمونه های موکت تایلی

مشاوره رایگان

شما مشتری گرامی می توانید جهت سفارش با شماره  ۲۲۲۲۲۲۵۸ تماس گرفته و یا با پرکردن فرم مشاوره رایگان از کارشناسان کارپت لند مشاوره رایگان دریافت کنید

 

دلیل خرید موکت تایل چیست؟

با حداقل اختلال یا خرابی نصب می شوند، نگهداری و تعویض آسان، صرفه جویی در هزینه و ایجاد رنگ و خلاقیت در فضا با موکت تایل.

چرا خرید موکت تایل انتخاب اول دیزاینرهاست؟

موکت های تایل را می توان در تنظیمات مختلف نصب کرد تا جلوه های مختلف ایجاد کند. از موکت های تایل طرح دار می توان برای مناطق ترافیکی و رنگ های ثابت برای ترسیم مناطق شکست استفاده کرد.