• برگه | موکت کارپت لند | Carpetland نماینده رسمی موکت اروپایی

موکت paragon

هدف موکت paragon این است که به همه محیط های تجاری کمک کند تا موکت تایلی را تجربه کنند. حداکثر استفاده از کیفیت طراحی مدولار ذاتی ، عملکرد صوتی ، اعتبار محیطی ، دوام ، راحتی و نگهداری ساده.

موکت اداری  paragon سابقه دیرینه خود در زمینه طراحی ، تولید و تهیه موکت های تایل  تجاری با کیفیت از سایت خود در روترهام ، یورکشایر جنوبی افتخار می کند.مجموعه این راه حل های طراحی شده توسط این شرکت ، طراحان ، معماران ، طراحان داخلی و پیمانکاران کفپوش انواع تقریباً بی نظیری از ترکیب رنگها ، بافتها و الگوهای مدرن را ارائه می دهد که برای هر نوع کاربرد کف تجاری مناسب است.

استانداردهای بین المللی

از زمان تاسیس در سال 1997 ، این شرکت یکی از بازیگران اصلی صنعت موکت تایل اداری ، چه در انگلیس و چه در سطح بین المللی بوده است موکت تایل  paragon به تولید محصولات با کیفیت و ارائه خدمات برجسته خود افتخار می کند. این شرکت دارای دامنه وسیعی از اعتبارسنجی ها و گواهینامه ها و تعداد زیادی اطلاعات فنی است که برای پشتیبانی از همه مشتریان در دسترس است این شرکت دارای اعتبار ISO14001 است –

استاندارد بین المللی تعهد شرکت در توسعه عملیاتی که مسئولیت های زیست محیطی را برآورده می کنند ، با راستی آزمایی مستقل که بهبود مستمر و توسعه اهداف زیست محیطی را تضمین می کند.

برای مشاهده مدرک ایزو ۹۰۰۱ موکت پاراگون اینجا کلیک کنید و برای مشاهده ایزو ۱۴۰۰۰ موکت پاراگون اینجا کلیک کنید

ویدیویی از موکت های تایل کارپت لند و مزایای آن :

 

کاتالوگ های برند پاراگون انگلستان

محصولات اداری تایل پاراگون

کاتالوگ محصولات اداری تایل پاراگون شامل همه موکت هایی است که مناسب برای فضاهای اداری از برند انگلیسی پاراگون می‌باشند. این محصولات به همراه تمامی کد رنگ ها و مشخصات فنی ارائه گردیده اند

خرید موکت های تایلی برند پاراگون انگلستان

جهت خرید موکت های تایل برند پاراگون انگلستان میتوانید از طریفهای زیر با کارشناسان خبره ما تماس بفرمایید

021-22222258

09128000814

و یا با کلیک برروی دکمه دریافت مشاوره و پزکردن فرم مربوطه کارشناسان مابا شما تماس خواهند گرفت

Carpetland 2.22 - Site Design & Digital Marketing by Ali Alaeipour

فرم دسترسی به کاتالوگ های کارپت لند

لطفا جهت دانلود اطلاعات زیر را وارد کنید