موکت هتلی کارپت لند

موکت هتل

صنعت هتلداری در جهان آمیزه ای از زیبایی، هنر و تکنیک های خلاقانه جلب مشتری است
موکت هتل عایق صدا هستند و بایستی آرامش فضای هتل را حفظ کنند. انواع مختلف آن در کاهش مصرف انرژِی تاثیر دارند و بهترین کفپوش برای هتل های بزرگ محسوب می شود و البته انتخاب آنها یکی از با اهمیت ترین نکات درطراحی دکوراسیون داخلی می باشد که می بایست با دقت بسیار انجام گیرد. موقع خرید موکت برای هتل به این ویژگی ها توجه کنید:
. اولین مورد مهم در انتحاب موکت هتلی توجه به دوام آن است. روزانه تعداد زیادی مهمان های به هتل مراجعه می کنند. کشیدن چمدان های بزرگ چرخ دار در راهروهای هتل ها روزانه انجام میشود و بی شک موکت های بی کیفیت تاب تحمل رفت و آمدهای مکرر را ندارند. موکت های تایل بادوام هتلی تجاری مخصوص محیط های پر رفت و آمد تولیدمیشوند که در مقابل سایش و فرسایش بسیار مقاوم تراز سایر موکت ها می باشند
انواع موکت هتلی مقاوم دارای تراکم بالاتری نسبت به دیگر کفپوش ها هستند
لازم است تا در انتخاب موکت به لحاظ ضد آتش بودن، دقت بیشتری شود. تمام این نوع موکتها باید دارای استاندارد مقاومت در برابر آتش باشند و در اثر سانحه دود کمتری تولید کنند. در صورت برخورد با آتش، موجب شعله ور شدن بیشتر حریق نمی شود و کمترین میزان دود مرگبار را منتشر می کند.

استفاده از موکت تایل هتلی و موکت اداری برای اتاق مدیریت هتل ها یک مزیت محسوب میشود زیرا که که فضا را شیک تر می کند. علاوه بر آن در صورت آسیب احتمالی به قسمتی از موکت می توان همان تایل را تعویض نمود با وجود اینکه قیمت آن در مقایسه با موکت های رول اندکی تفاوت دارد ولی همیشه امکان تعویض بخش آسیب دیده با کمترین هزینه وجود دارد.

موکت های تایلی همیشه با سبک فوق العاده، مقرون به صرفه و ایمن ، گزینه کفپوش بسیاری از هتل ها بوده است. موکت های تایل که معمولاً در اتاق های مهمان و مناطق پرتردد مانند لابی ها ، راهروها و اتاق های اجتماعات یافت می شود ، مزایای مختلفی را در اختیار شما قرار می دهد که آن را به یک انتخاب محبوب در بین صاحبان هتل و طراحان داخلی تبدیل می کند.

مزایای نصب موکت تایل هتلی :

  • موکت تایل یکی از انتخاب های محبوب کفپوش هتل است به دلیل خوب به نظر رسیدن ، کار با آن و نگهداری آن نسبتاً آسان است و از نظر ایمنی از مزایای زیادی برخوردار است. در اینجا مزایای اضافی وجود دارد:
  • مقرون به صرفه است
  • این یک عایق موثر سر و صدا است
  • در طیف گسترده ای از طرح ها و سبک ها موجود است
  • برای اتاق هایی با اندازه و شکل عجیب خوب است
  • کاشی های فرش همیشه به روز خواهند بود
  • کشش موکت تایل میهمانان را از آسیب مصون نگه می دارد ، زیرا در برابر لغزش مقاوم است
  • برای مناطق پر رفت و آمد خوب است
  • موکت تایلی هتلی به راحتی نصب می شود و به راحتی قابل تعویض است

 

 

 

موکت های تایل مناسب اتاقهای هتل

 موکت های تایل مناسب راهروی هتلی

 

 موکت های تایل مناسب لابی هتل

 

موکت هتلی شیک
موکت هتلی لوکس
موکت در هتل
خرید موکت هتلی
موکت هتل ها
موکت های هتل
موکت کف هتل
موکت برای هتل
کفپوش هتلی

0 نظر

ارسال نظر

فرم دسترسی به کاتالوگ های کارپت لند

لطفا جهت دانلود اطلاعات زیر را وارد کنید
مشاوره رایگان تلفنی
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟