کفپوش های وینیل و وینیل برای برخی مترادف و هم معنی  هستند ، اما در حقیقت ، کفپوش وینیل در طول دهه گذشته به شدت تغییر کرده است. در حقیقت ، پیش بینی می شود ظرف پنج سال آینده تقریباً 50 میلیارد دلار رشد کند ، و این برای بسیاری از طراحان به یک انتخاب کفپوش برتر تبدیل می شود. اما چه عواملی باعث شده است که از آشپزخانه مادربزرگ به زیباترین فضاها تبدیل شود؟

با بهبود امکانات طراحی و فن آوری نصب ، ظهور تایل وینیل لوکس (LVT) نحوه تفکر کفپوش وینیل را کاملاً متحول کرده است. محصولات LVT که انتظار می رود سالانه با نرخ 14.1٪ رشد کنند ، سطح بالایی از مقاومت در برابر آب ، دوام و هزینه های پایین تر از کف سنتی را حفظ می کنند.

علاوه بر این ، محصولات LVT دیگر با طراحی محدود نمی شوند ، به کاربران اجازه می دهد فراتر از آنچه در گذشته ممکن بود فراتر بروند. معماران ، طراحان و مالکان اکنون می توانند از نمونه های سنتی خود مانند چوب ، سرامیک و مرمر با جزئیات دقیق تقلید کنند. اما بسیاری ترجیح می دهند

اما پیشرفت در زیبایی شناسی تنها چیزی نیست که باعث افزایش محبوبیت LVT می شود. تولید کنندگان LVT با کمبود نیروی کار در کل صنعت ، بر تولید بیشتر محصولاتی که نصب آنها راحت تر است و به تعمیر و نگهداری مداوم کمتری نیاز دارند ، متمرکز شده اند.

 

لینک مقاله که توسط کارپت لند ارایه کننده کفپوشهای lvt ترجمه شده است

فرم دسترسی به کاتالوگ های کارپت لند

لطفا جهت دانلود اطلاعات زیر را وارد کنید
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟