,

7 ایده تغییر شکل فضاهای کوچک توسط کفپوش

7 ایده کفپوش برای تغییر شکل فضاهای کوچک

تغییر شکل فضاهای کوچک توسط کفپوش – اغلب کوچکترین فضاها می توانند بیشترین پتانسیل را داشته باشند. باز کردن قفل این پتانسیل آسان است ، اما فقط در صورت اطلاع از چگونگی آن. وقتی صحبت از کف می شود ، انتخاب الگوها ، رنگ ها و سبک مناسب بسیار مهم است. در وبلاگ کارپت لند ارایه کننده موکت اداری تجاری و هتلی  تایلی ما 7 ایده کفپوش را برای تغییر مکان فضاهای کوچک به اشتراک می گذارد.

  • تغییر شکل فضاهای کوچک توسط کفپوش

 

1. الگوهای عالی را انتخاب کنید

فقط به دلیل کوچک بودن یک فضا ، این بدان معنا نیست که نمی توانید آن را به رخ بکشید! الگوها راهی عالی برای جلب توجه هستند. فقط اطمینان حاصل کنید که از الگوهای شلوغ دور باشید و یک سبک مینیمالیستی و مدرن را بپذیرید. جدیدترین نوآوری های کفپوش ، مانند موکت های تایل  ما را می توان به روش های خاصی ایجاد کرد تا نوع مناسب الگوها را ایجاد کند. به عنوان مثال ، می توان از دو رنگ متناوب برای ایجاد یک اثر صفحه شطرنجی استفاده کرد.

تغییر شکل فضاهای کوچک توسط کفپوش

درباره تغییر شکل فضاهای کوچک توسط کفپوش

 

 

2. سبک و روشن

از رنگ های تیره پرهیز کرده و رنگ های روشن تر را انتخاب کنید. اینها جذابیت بیشتری دارند و می توانند واقعاً برای گشودن فضا کار کنند. تن های ملایم مانند خاکستری های روشن ، آبی و سبز نور را منعکس می کنند و فضای بسیار مطلوبی را ایجاد می کنند. فرش ها ، مانند آنهایی که در محدوده Workspace Loop ما هستند ، دارای یک بانک رنگی گسترده هستند که دارای بسیاری از رنگ های روشن تر است که برای فضای کمتری به آنها احتیاج دارید.

چسب پارکت چیست و چه کاربردی دارد؟

3. فقط مورب

روش هوشمند دیگر برای کار با فضای کوچکتر ، بیرون راندن کفپوش ها به صورت مورب است. هنگام ورود به داخل اتاق ، باید وسیع ترین قسمت الگو را به روبرو قرار دهید. این ذهن را فریب می دهد تا فضا را متفاوت ببیند و بزرگتر را تصور کند. تمام موکت های تایل را می توان به این روش انداخت ، تا این اثر ایجاد شود. اگر احساس خلاقیت می کنید ، چرا سعی نمی کنید که آنها را به سبک سفارش شخصی خود ببرید و آنها را شکل دهید؟

4. هرچه بزرگتر بهتر است

اگر موکت تایل مدولار را انتخاب می کنید ، همیشه بزرگ انتحاب کنید ، زیرا تایلهای کوچکتر می توانند یک اتاق کوچک را بسیار تنگ و تنگ نشان دهند. همچنین مطمئن شوید که هیچ حاشیه ای روی کاشی های جداگانه وجود ندارد ، زیرا این امر همچنین می تواند نامرتب به نظر برسد. این کار با کف سخت مانند محصولات لوکس تجاری وینیل ما به همان روش کار می کند. تخته های عریض و بلندتر باید انتخاب شوند ، در مقابل تخته های کوتاه تر.

5. با رنگها برخورد نکنید

وقتی صحبت از رنگ می شود ، تعادل بصری یک اتاق فوق العاده مهم است. این بدان معناست که همه رنگ ها باید به خوبی با هم ترکیب شوند و هنگام جفت شدن چشم بسیار راحت باشد. معرفی یک رنگ تکان دهنده می تواند فضا را غرق کرده و از تعادل خارج کند. همیشه آن را سبک ، روشن و خنثی نگه دارید تا فضایی متوقف شود که پر از رنگ نباشد

معرفی بهترین روش شستشوی کفپوش pvc

تغییر شکل فضاهای کوچک توسط کفپوش

6. آن را ثابت نگه دارید

در تمام فضاهای خود از همان کفپوش استفاده کنید ، تا هر اتاق را به طور یکپارچه بهم گره بزنید. این توهم داشتن فضای وسیع تر ، با باز شدن اتاق ها به یکدیگر را ایجاد می کند. موکت یک انتخاب کفپوش فوق العاده است ، مناسب برای استفاده در تعدادی از فضاهای داخلی تجاری. موکتهای با دوام ، نگهداری کم و کیفیتهای کاملاً کاربردی بسیار مورد توجه قرار می گیرند. درباره خلاقیت با موکت بیشتر بخوانید.

7. دنج و گرم

راحتی چیزی است که معمولاً در ارتباط با فضاهای کوچک آرام وجود دارد. مبلمان نرم می تواند به ایجاد این اثر کمک کند ، زیرا آنها گرما و امنیت مناسب را برای کاربران فراهم می کنند. این امر همچنین می تواند از طریق کف پوش منعکس شود. فرش قادر است گرما را به دام بیندازد و در اثر لمس و احساس آن را گرم و راحت کند.

لینک مقاله تغییر شکل فضاهای کوچک توسط کفپوش در وبلاگ موکت اداری تجاری تایل کارپت لند – پاراگون انگلستان
امیدواریم که از این مقاله کارپت لند وارد کننده موکت اداری تجاری و هتلی راضی باشید .اگر نقطه نظر و کامنتی دارید با ما درمیان بگذارید.

image_pdfنسخه pdfimage_printچاپ مطلب
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *