تغییر شکل فضاهای کوچک توسط کفپوش – اغلب کوچکترین فضاها می توانند بیشترین پتانسیل را داشته باشند. باز کردن قفل این پتانسیل آسان است ، اما فقط در صورت اطلاع از چگونگی آن. وقتی صحبت از کف می شود ، انتخاب الگوها ، رنگ ها و سبک مناسب بسیار مهم است. در وبلاگ کارپت لند ارایه کننده موکتهای اداری تجاری و هتلی  تایلی ما 7 ایده کفپوش را برای تغییر مکان فضاهای کوچک به اشتراک می گذارد.

  • تغییر شکل فضاهای کوچک توسط کفپوش

 

1. الگوهای عالی را انتخاب کنید

فقط به دلیل کوچک بودن یک فضا ، این بدان معنا نیست که نمی توانید آن را به رخ بکشید! الگوها راهی عالی برای جلب توجه هستند. فقط اطمینان حاصل کنید که از الگوهای شلوغ دور باشید و یک سبک مینیمالیستی و مدرن را بپذیرید. جدیدترین نوآوری های کفپوش ، مانند موکت های تایل  ما را می توان به روش های خاصی ایجاد کرد تا نوع مناسب الگوها را ایجاد کند. به عنوان مثال ، می توان از دو رنگ متناوب برای ایجاد یک اثر صفحه شطرنجی استفاده کرد.

تغییر شکل فضاهای کوچک توسط کفپوش

درباره تغییر شکل فضاهای کوچک توسط کفپوش

2. سبک و روشن

از رنگ های تیره پرهیز کرده و رنگ های روشن تر را انتخاب کنید. اینها جذابیت بیشتری دارند و می توانند واقعاً برای گشودن فضا کار کنند. تن های ملایم مانند خاکستری های روشن ، آبی و سبز نور را منعکس می کنند و فضای بسیار مطلوبی را ایجاد می کنند. فرش ها ، مانند آنهایی که در محدوده Workspace Loop ما هستند ، دارای یک بانک رنگی گسترده هستند که دارای بسیاری از رنگ های روشن تر است که برای فضای کمتری به آنها احتیاج دارید.

حتما بخوانید:
صفر تا صد پارکت لمینت

3. فقط مورب

روش هوشمند دیگر برای کار با فضای کوچکتر ، بیرون راندن کفپوش ها به صورت مورب است. هنگام ورود به داخل اتاق ، باید وسیع ترین قسمت الگو را به روبرو قرار دهید. این ذهن را فریب می دهد تا فضا را متفاوت ببیند و بزرگتر را تصور کند. تمام موکت های تایل را می توان به این روش انداخت ، تا این اثر ایجاد شود. اگر احساس خلاقیت می کنید ، چرا سعی نمی کنید که آنها را به سبک سفارش شخصی خود ببرید و آنها را شکل دهید؟

4. هرچه بزرگتر بهتر است

اگر موکت تایل  اداری را انتخاب می کنید ، همیشه بزرگ انتحاب کنید ، زیرا تایلهای کوچکتر می توانند یک اتاق کوچک را بسیار تنگ و تنگ نشان دهند. همچنین مطمئن شوید که هیچ حاشیه ای روی کاشی های جداگانه وجود ندارد ، زیرا این امر همچنین می تواند نامرتب به نظر برسد. این کار با کف سخت مانند محصولات لوکس تجاری وینیل ما به همان روش کار می کند. تخته های عریض و بلندتر باید انتخاب شوند ، در مقابل تخته های کوتاه تر.

5. با رنگها برخورد نکنید

وقتی صحبت از رنگ می شود ، تعادل بصری یک اتاق فوق العاده مهم است. این بدان معناست که همه رنگ ها باید به خوبی با هم ترکیب شوند و هنگام جفت شدن چشم بسیار راحت باشد. معرفی یک رنگ تکان دهنده می تواند فضا را غرق کرده و از تعادل خارج کند. همیشه آن را سبک ، روشن و خنثی نگه دارید تا فضایی متوقف شود که پر از رنگ نباشد

حتما بخوانید:
فروش موکت

تغییر شکل فضاهای کوچک توسط کفپوش

6. آن را ثابت نگه دارید

در تمام فضاهای خود از همان کفپوش استفاده کنید ، تا هر اتاق را به طور یکپارچه بهم گره بزنید. این توهم داشتن فضای وسیع تر ، با باز شدن اتاق ها به یکدیگر را ایجاد می کند. موکت یک انتخاب کفپوش فوق العاده است ، مناسب برای استفاده در تعدادی از فضاهای داخلی تجاری. موکتهای با دوام ، نگهداری کم و کیفیتهای کاملاً کاربردی بسیار مورد توجه قرار می گیرند.

7. دنج و گرم

راحتی چیزی است که معمولاً در ارتباط با فضاهای کوچک آرام وجود دارد. مبلمان نرم می تواند به ایجاد این اثر کمک کند ، زیرا آنها گرما و امنیت مناسب را برای کاربران فراهم می کنند. این امر همچنین می تواند از طریق کف پوش منعکس شود. فرش قادر است گرما را به دام بیندازد و در اثر لمس و احساس آن را گرم و راحت کند.

لینک مفاله تغییر شکل فضاهای کوچک توسط کفپوش در وبلاگ موکت اداری تجاری تایل کارپت لند – پاراگون انگلستان

image_pdfنسخه pdfimage_printچاپ مطلب

فرم دسترسی به کاتالوگ های کارپت لند

لطفا جهت دانلود اطلاعات زیر را وارد کنید
مشاوره رایگان تلفنی
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟