5 نکته برای ایجاد فضای کاری در خانه

5 نکته برای ایجاد فضای کاری مناسب در خانه

 

ایجاد فضای کاری در خانه – آیا تازه شروع به انجام دور کاری کرده اید؟ اگرچه کار در خانه مزایای خاص خود را دارد ، اما گاهی اوقات نیز می تواند چالش برانگیز باشد. یکی از راه های ایجاد انگیزه ایجاد فضای کاری است  در خانه است که به شما امکان می دهد تمرکز خود را حفظ کرده و به نحو احسن کار خود را انجام دهید.

 

 

  • یک فضای کاری اختصاصی داشته باشید

ما در این مقاله از موکت اداری کارپت لند به موضوع ایجاد فضای کاری در خانه می پردازیم .در حالی که کار از روی  یک کاناپه راحت جذابیت خاصی دارد ، اما احتمالاً پربارترین مکان برای کار نیست. برای حفظ تعادل سالم بین زندگی و کار ، داشتن مکان های جداگانه در خانه که در آن  دور کار می کنید و در آن استراحت می کنید ، مهم است. این محیط به ایجاد مرزهای ذهنی بین ساعات اداری و زندگی عادی کمک می کند.

 ایجاد فضای کاری در خانه

درباره ایجاد فضای کاری در خانه

 

 

  • فضای کاری را راحت کنید

هنگام کار در خانه ، راحتی  بسار مهم است. تنظیمات کاری شما ن باید شما را قادر به کار کارآمد کند  از نوع صندلی که روی آن می نشینید تا موقعیت میز و رایانه ، موارد زیادی وجود دارد که باید در نظر بگیرید تا راحت تر بتوانید کارکنید. در حقیقت ، مطالعات اخیر نشان داده است که وضعیت خوب و ارگونومی می تواند منجر به افزایش سطح بهره وری شود. درباره خلاقیت با موکت بیشتر بخوانید.

طرح موکت اداری - مدل موکت اداری عامل موثر انتخاب موکت

 

نوشته | موکت کارپت لند | Carpetland نماینده رسمی موکت اروپایی

 ایجاد فضای کاری در خانه

  • فضای کاری را مرتب نگه دارید

میز مرتب ، ذهن مرتب. برای اطمینان از اینکه می توانید بیشترین بهره وری  کاری را داشته باشید ، تمیز و مرتب بودن فضا بسیار مهم است. با این کار حواس پرتی به حداقل می رسد و اطمینان حاصل می کنید که می توانید بطور کارآمد کارتان را انجام دهید. هر روز یک زمان  مشخص را برنامه ریزی کنید تا مطمئن شوید همه چیز مرتب است. یک مقصر بزرگ  برای اینکه حواستان پرت شود وجود باقیمانده غذا روی میز است ، بنابراین سعی کنید از غذا خوردن درمحیطی کاری که در منزل درنظر گرفته اید خودداری کنید. در عوض ، کمی استراحت کنید و از یک لقمه برای خوردن غذا در یک اتاق متفاوت لذت ببرید.

  • یک حس شخصی اضافه کنید

فضای خود را با اضافه کردن برخی وسایل موردنظرتان چیدمان کنید. این می تواند هر چیزی از یک گیاه روی میز ، عکس خانوادگی یا حتی فقط یک مورد جدید و جالب باشد. فضای کار شما باید جایی باشد که ازصرف وقت در آنجا  لذت ببرید. با این حال ، سعی کنید در این کار زیاده روی نکنید زیرا نمی خواهید با تزئینات زیاد حواس شما پرت شود.

  • از نور طبیعی بهره مند شوید

اگر می توانید ، ازنور طبیعی بهره مند شوید. میز خود را نزدیک پنجره یا جایی از خانه حرکت دهید که کمی روشن تر است. این می تواند تأثیر مثبتی بر خلق و خو داشته باشد و بازهم باعث تشویق كارآیی هنگام كار می شود. از گذاشتن میز کاری در گوشه های تاریک جتناب کنید ، زیرا باعث می شود بی حوصله و ناکارآمد شوید. درباره موکت هتلی بخوانید.

دور کاری در خانه

 ایجاد فضای کاری در خانه

لینک مقاله ترجمه شده توسط موکت اداری کارپت لند

موکت تافتینگ چیست؟ چه مزایا و معایبی دارد؟

امیدواریم که از این مقاله کارپت لند وارد کننده موکت اداری تجاری و هتلی راضی باشید .اگر نقطه نظر و کامنتی دارید با ما درمیان بگذارید.

 

image_pdfنسخه pdfimage_printچاپ مطلب
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *