بهار تقریباً اینجاست!

ترندهای رنگ موکت – زمان مناسب برای تازه سازی فضاهای تجاری و بازی با برخی از روندهای جدید طراحی داخلی. پس از یک زمستان سخت و انکار ناپذیر فرا رسیده است، ما هرگز برای روزهای طولانی تر ، آب و هوای گرمتر و الهام بخش از آغاز بهار ، آماده نبوده ایم. در اینجا برخی از راه هایی وجود دارد که ما ، در موکت های تایل کارپت لند ، معتقدیم شما می توانید بهار را به فصای کاری خود ببرید و آنرا را شکوفا نمایید

رنگ پاستلی موکت تایل

رنگ پاستلی موکت تایل اینترفیس

ترندهای رنگ موکت

  • رنگهای پاستلی ترند رنگ موکت

رنگ های پاستلی همیشه در بهار رواج دارند. از آنجا که اشباع رنگ پاستل نسبت به رنگ اصلی کمتر است ، باعث می شود احساس سبکی ، لطافت و آرامش داشته باشید. برای بهار ، آنها با رنگهای خنثی به خوبی ست شده تا احساس خوبی ایجاد کنند. روند رنگ پاستل بی انتها است ، به این معنی که به محض پایان بهار از مد نمی افتد. نور و هوا ، این رنگ ها در صورت استفاده جمعی واقعاً در نوع خود هستند. ما به عنوان یک توزیع کننده موکت تجاری ، عاشق پروژه های موکت تایل رنگی پاستلی هستیم.

ترندهای رنگ موکت

درباره ترندهای رنگ موکت

  • نورهای متضاد

ایده استفاده از تعدادی رنگ روشن می تواند کمی ترسناک بنظر برسد . با این حال ، مزایای بسیار زیادی وجود دارد. به عنوان مثال ، استفاده از رنگ های پر جنب و جوش می تواند انرژی را به فضا تزریق کند و همچنین ظاهر و احساس مدرنی را ایجاد کند.

خوب است این مطلب را هم مطالعه کنید
اهمیت طراحی دکوراسیون داخلی

کارشناسان استفاده از چرخ رنگ را توصیه می کنند ، که به شما امکان می دهد رنگ های مکمل را برای هر رنگ مشخص کنید. این می تواند اطمینان حاصل کند که فضای شما زیبا و شیک به نظر می رسد. موکت های تایل را می توان به راحتی مخلوط کرده و در رنگهای متنوع تطبیق داد ، تا کنتراست چشمگیری ایجاد کند. محدوده هایلایتها ما یک انتخاب روشن و متنوع از 23 رنگ مجزا را فراهم می کند ، در حالی که طیف کنتراست Total ما یک طرح منحصر به فرد هندسی چهارتایل  را در شش گزینه رنگی ارائه می دهد.

  • بافت(تکسچر) پادشاه است

بافت می تواند گرما و عمق را به فضای داخلی وارد کند. با زنده شدن دنیای فضای باز در این فصل ، زمان بهتری برای شکوفایی فضای خود و آزمایش بافت وجود ندارد. از مبلمان گرفته تا کفپوش ، وسایل و دکوراسیون ، بافتن تکه های متناسب با بافتی که برای آوردن جهان خارج به داخل کار می کنند ، آسان است. ما به عنوان یک تولید کننده فرش تجاری ، فکر می کنیم راه عالی برای انجام این کار فرش است.

در این مفاله کارپت لند در خصوص ترندهای رنگ موکت توضیح دادیم

 

 

image_pdfنسخه pdfimage_printچاپ مطلب

فرم دسترسی به کاتالوگ های کارپت لند

لطفا جهت دانلود اطلاعات زیر را وارد کنید
مشاوره رایگان
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟