کفپوش LVT

کفپوش LVT اینترفیس و پاراگون بصورت تایلهای LVT می باشند که با موکت تایل های اینترفیس و پاراگون طوری طراحی شده اند تا با هم و به صورت یکپارچه، بدون نوارهای گذار، کار کنند. این تلاقی  بدون زحمت از سطوح سخت ، بافت های نرم ، الگوی بی پایان و ترکیب رنگ به شما امکان می دهد طرح های کفپوش کاملاً منحصر به فردی ایجاد کنید

طراحی های کفپوش LVT همیشه با پشتیبانی برتر صدای Sound  اینترفیس پشتیبانی می شوند. بنابراین حتی کفهای سخت نیز می توانند صدا را به حداقل برسانند و ایجاد فضاهایی برای تمرکز و تمرکز را برای شما آسان می کند. در جدیدترین نظرسنجی Interface در مورد کارمندان اداری در سراسر جهان ، درباره اهمیت به حداقل رساندن صدا در محل کار این موضوع را ثابت می نماید

کفپوش های LVT مصنوعی هستند و ماده تشکیل دهنده آن ها وینیل است. از کفپوش های ال وی تی چه در منازل مسکونی و چه در دفاتر اداری و تجاری و حتی در کارخانه ها استفاده می شود و به همین دلیل می توان گفت کاربرد های شان بسیار زیاد است. یک ویژگی کفپوش ال وی تی این است که می توان از آن علاوه بر کف، به عنوان دیوارپوش هم استفاده نمود. پیشنهاد می شود از انواع موکت اداری کارپتلند دیدن فرمایید.

 

مزیت های استفاده از کفپوش ال وی تی

  • مقاومت بالا در برابر خط و خش

از آنجایی که کفپوش ها مدام در معرض رفت و آمد هستند، البته در اماکن عمومی که خیلی بیش تر از خانه، به همین دلیل مهم است که به راحتی خراشیده نشوند چون در این حالت به سرعت زیبایی خود را از دست می دهند. خوشبختانه کفپوش ال وی تی کارپتزلند  مقاومت بسیارخوبی در برابر خراش دارند.

 

 

  • مقاومت بالا در برابر رطوبت

کفپوشهای ال وی تی کارپتزلند در مقابل دیگر محصولاتی که در ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرند از مقاومت بسیار بالایی در برابر رطوبت دارا می باشند  که همین خاصیت باعث می شود که طول عمر بالا تری هم داشته باشند.این نوع کفپوششها  برای فضا های مرطوب می توانید به راحتی از این محصول استفاده کرده واصلا نگران نفوذ آب نباشید.

 

  • خاصیت ضد آب بودن

برای خیلی از افراد نریختن آب روی کفپوش هایی که در برابر آب مقاوم نیستند یک دردسر بزرگ محسوب میشود. اما کفپوش های ال وی تی کارپت لند به طور کامل ضد آب بوده و در نتیجه شما می توانید بدون دغدغه در فضاهای اداری تجاری هتلی و حتی مسکونی از آن استفاده نمایید. پیشنهاد می شود از انواع موکت تجاری کارپتلند دیدن فرمایید.

 

  • هماهنگی و هم تراز بودن با موکت اداری اینترفیس

 

 

کاتالوگ

محصولات LVT اینترفیس

 

 

 

کاتالوگ محصولات اداری تایل ال وی تی اینترفیس شامل همه موکت هایی است که مناسب برای فضاهای اداری از برند آمریکایی اینترفیس می‌باشند. این محصولات به همراه برخی از  کد رنگ ها و مشخصات فنی در کارپتزلند ارائه گردیده اند

 

کفپوش های وینیل و وینیل برای برخی مترادف و هم معنی  هستند ، اما در حقیقت ، کفپوش وینیل در طول دهه گذشته به شدت تغییر کرده است. در حقیقت ، پیش بینی می شود ظرف پنج سال آینده تقریباً 50 میلیارد دلار رشد کند ، و این برای بسیاری از طراحان به یک انتخاب کفپوش برتر تبدیل می شود. اما چه عواملی باعث شده است که از آشپزخانه مادربزرگ به زیباترین فضاها تبدیل شود؟

با بهبود امکانات طراحی و فن آوری نصب ، ظهور تایل وینیل لوکس (LVT) نحوه تفکر کفپوش وینیل را کاملاً متحول کرده است. محصولات LVT که انتظار می رود سالانه با نرخ 14.1٪ رشد کنند ، سطح بالایی از مقاومت در برابر آب ، دوام و هزینه های پایین تر از کف سنتی را حفظ می کنند. پیشنهاد می شود درباره موکت هتلی بخوانید.

کفپوش LVT چگونه صنعت کف سازی را تغییر می دهد

علاوه بر این ، محصولات LVT دیگر با طراحی محدود نمی شوند ، به کاربران اجازه می دهد فراتر از آنچه در گذشته ممکن بود فراتر بروند. معماران ، طراحان و مالکان اکنون می توانند از نمونه های سنتی خود مانند چوب ، سرامیک و مرمر با جزئیات دقیق تقلید کنند. اما بسیاری ترجیح می دهند.

 

کفپوش LVT چگونه صنعت کف سازی را تغییر می دهد

اما پیشرفت در زیبایی شناسی تنها چیزی نیست که باعث افزایش محبوبیت LVT می شود. تولید کنندگان LVT با کمبود نیروی کار در کل صنعت ، بر تولید بیشتر محصولاتی که نصب آنها راحت تر است و به تعمیر و نگهداری مداوم کمتری نیاز دارند ، متمرکز شده اند. پیشنهاد می شود درباره موکت ورودی ساختمان بخوانید.

خرید کفپوش lvt

علاوه بر این ، محصولات LVT دیگر با طراحی محدود نمی شوند ، به کاربران اجازه می دهد فراتر از آنچه در گذشته ممکن بود فراتر بروند. معماران ، طراحان و مالکان اکنون می توانند از نمونه های سنتی خود مانند چوب ، سرامیک و مرمر با جزئیات دقیق تقلید کنند. پیشنهاد می شود درباره کفپوش وینیل بخوانید.

 

Carpetland 2.22 - Site Design & Digital Marketing by Ali Alaeipour

فرم دسترسی به کاتالوگ های کارپت لند

لطفا جهت دانلود اطلاعات زیر را وارد کنید