• برگه | موکت کارپت لند | Carpetland نماینده رسمی موکت اروپایی

موکت تجاری

موکت تجاری ، علاوه بر اینکه در مقابل تردد بالا مقاوم و سازگاری بالایی دارند ، از نظر طرح , رنگ و ابعاد نیز دارای تنوع بالایی می باشند. با انتخاب مدلها و رنگهای درست موکت نسبت به فضای تجاری مورد نظر میتوان ترکیب طرحهای های بسیار مدرن و متنوعی را ایجاد کنید. انتخاب مناسب موکت تجاری طراحی فضای تجاری را به سطح بالاتری ارتقا میدهد. موکت های تجاری کارپت لند بصورت موکت تایل چهار ضلعی عرضه میگردند.

در مکانهای تجاری و با توجه به رفت و آمد بالا بایستی از موکت های تجاری و موکت اداری استفاده کنیم چون سایر موکت ها مانند موکت های خانگی دارای مفاومت پایینی نسبت به رفت و آمد دارند و بایستی بسیار زود موکت ها تعویض گردند .

درست است که معمولا اینگونه موکت ها  دارای قیمت بالاتری نسبت به موکت های خانگی می باشند ولی اگر این نکته را مد نظر دهیم که مقاومت بالاتری دارند توجیه اقتصادی پیدامیکند

درفضای خانه به دوعلت از موکت هایی با پرزبلند استفاده میکنند:

به دلیل رفت و آمد بدون کفش که بایستی موکت دارای سطحی نرم باشد تا ناراحتی برای کف پا پیش نیایدو دیگر اینکه موکت های پرزبلند دارای ظاهری زیباتر می باشند

درصورتیکه در مکانهای تجاری و اداری ازموکت تجاری استفاده می شود که پرز بلند نباشد زیرا به مرور پرز موکت ها بدلیل رفت و آمد زیاد ازبین رفته و ظاهری بد پدیدار میشود و همچنین امکان گیرکردن کفش در موکتهای پرز بلند وجود دارد

یکی دیگر از خصوصیات موکتهای تجاری  قابلیت ضدآتش سوزی است به این معنا که موکت های تجاری اداری در مقابل اشتعال مقاوم باشد و موکت در مقابل آتش دارای قابلیت درون سوزی باشد یعنی آتش و شعله را در همان نقطه نگهدارد

از مهمترین استانداردهای موجود در این زمینه میتوان به دو استاندارد زیر اشاره کرد.
– استانداردASTME648 آمریکا
– استانداردBS 4796 انگلستان
مقاومت در برابر گسترش حریق در موکت با یکی از این دو استاندارد مشخص و تعریف می شوند که هر کدام ازاین استانداردها نیز زیر شاخه های خود را دارد.

موکت کارپت لند ارایه کننده موکتهای اداری هتلی اینترفیس آمریکا و پاراگون انگلستان میباشد , بهترین موکت تایلی را از کارپت لند تهیه کنید.شما میتوانید جهت دیدن مدلهای موکت تایل اینترفیس به صفحه این محصول رفته و یا اینجا کلیک کنید و همچنین برای موکت های تایل پاراگون انگلستان اینجا کلیک کنید

اینگونه موکتها که برای استفاده در مناطق پرتردد طراحی شده اند ، برای ورودی های خرده فروشی ، سالن های ورزشی تجاری ، دفاتر تجاری ، فروشگاه های مواد غذایی ، فرودگاه ها ، بانک ها و موارد دیگر بسیار مناسب هستند. رول های فرش تجاری و موکت های تایل دوام بیشتری نسبت به فرش های مسکونی دارند زیرا ساخته شده اند تا در برابر سایش تردد مشتریان یا کارکنان مقاومت کنند.

موکت تجاری در متناسب با فضای تجاری شما دارای الگوها و رنگهای متنوعی است. از موکت سینمای خانگی ، تا رنگهای جسورانه ، موکت تجاری طیف متنوعی از ظاهر دارند.

موکت تایل تجاری

نصب اینگونه موکت تایل به قدری آسان بوده که اغلب خودتان می توانید در مدت چند ساعت نصب را به صورت خودکار انجام دهید. آنها همچنین ضایعات کمتری است ، زیرا در نهایت برای برش فضا کمتر برش می خورید.

سبک نیز یک امتیاز بزرگ است! با استفاده از موکت های تایل ، می توانید الگوهای سفارشی را با استفاده از رنگ های مختلف یا با چرخاندن تایل ایجاد کنید. در صورت لکه دار شدن یا خراب شدن کاشی فرش تجاری ، جایگزینی آن نیز بسیار آسان است. کافی است کاشی آسیب دیده را بلند کرده و یک کاشی جدید جایگزین کنید. درباره کفپوش lvt بخوانید.

رتبه بندی ترافیک موکت تجاری

بعضی از موکت های تجاری بیشتر از سایرین برای عبور و مرور پا طراحی شده اند. بدانید که هر موکت تجاری با توجه به رتبه بندی ترافیک خود ، چقدر می تواند اداره کند.

Stroll-Off: این فرش نهایی با دوام است که برای ورودی ها و حتی گاراژها طراحی شده است.
More Heavy: سخت ترین و سخت ترین این فرش می تواند از شلوغ ترین مناطق استفاده کند.
زیاد: به طور خاص برای ترافیک شدید پا و مناطق شلوغ تر طراحی شده است.
متوسط: برای استفاده در اکثر فضاهای دارای ترافیک پا بسیار مناسب است.

ویژگی ها

در اینجا برخی از ویژگی هایی وجود دارد که می توانید با یک موکت دارای رتبه تجاری از آنها لذت ببرید.

درجه 1 آتش سوزی

ایمنی عامل مهمی است که باید برای کفپوش شما بخصوص در فضاهای تجاری در نظر بگیرید. موکت با درجه آتش سوزی کلاس 1 از موادی مانند نایلون ساخته می شوند که مقاومت بیشتری در برابر آتش دارند. این امر بیشترین ایمنی را در صورت آتش سوزی تضمین می کند.

موکت سازگار با ADA

موکت سازگار با ADA یک روش عالی برای شامل برخی از کفپوشهای نرمتر و مقاوم در برابر لغزش است که همچنان بهترین تحرک را امکان پذیر می کند. برای انطباق با ADA ، فرشها نباید ضخیم تر از half of “باشند. الیاف کوتاه و فشرده ایده آل هستند. علاوه بر این ، باید فرش را به زمین چسباند و یا چسباند تا از نشستن زیر ویلچر جلوگیری شود ، بنابراین از پشت و پوست آن جلوگیری کنید.

موکت مجاز هوا

بسیاری از موکت های تجاری دارای گواهینامه CRI green Label Plus® هستند. این بدان معناست که این محصولات برای اطمینان از اینکه مقدار کمی VOC از خود ساطع می کنند ، از برنامه آزمایش کیفیت هوای داخلی عبور کرده اند. موکت های تایل که این استانداردهای علمی را دارند ، محیط بهتری برای زندگی ، کار ، یادگیری و شفابخشی فراهم می کنند.

ویدیویی از مزایای موکت تجاری کارپت لند:

برخی از طرحها و مدلهای جذاب موکت تجاری تایلی:

کاتالوگ موکت تجاری کارپت لند

کاتالوگ موکت های جذاب تجاری کارپت لند را میتوانید شما مشتریان عزیز در این قسمت دانلود کنید

خرید بهترین موکت تایل از برترین برندهای موکت تجاری اروپایی و آمریکایی

جهت خرید موکت های تایل تجاری میتوانید از طریفهای زیر با کارشناسان خبره ما تماس بفرمایید

021-22222258

09128000814

و یا با کلیک برروی دکمه دریافت مشاوره و پزکردن فرم مربوطه کارشناسان مابا شما تماس خواهند گرفت

Carpetland 2.22 - Site Design & Digital Marketing by Ali Alaeipour

فرم دسترسی به کاتالوگ های کارپت لند

لطفا جهت دانلود اطلاعات زیر را وارد کنید