موکت اداری کارپتزلند

موکت اداری

موکت اداری (Office Carpet) دسته ای  از موکت می باشد  که جهت استفاده در فضاهای اداری طراحی شده است. این نوع از موکتها دارای دو نوع موکت تایل و رول می باشند که بسته به نیاز مشتریان می توانند از یکی از آنها در محیط اداری یا تجاری و هتلی استفاده کنند.

موکتهای تایلی معمولا به صورت تایلهای مربعی و با ابعاد 50 در 50 سانتیمتر تولیدمی شوند و دارای زیره پلاستیکی ضخیمی هستند. این نوع از موکتهای اداری مانند کفپوش کنار یکدیگر به زمین چسبانده می شوند. این موکتها دارای زیره های لاستیکی بوده که دوام آنها را افزایش می دهد و باعث می گردد تا بهتر به زمین چسبانده و ثابت شوند به دلیل تنوع طرح این نوع از موکت و به دلیل نوع تولید آن به صورت تایل، می توان رنگها و طرحهای گوناگونی از آنها را در کنار یکدیگر اجرا نمود.

انواع موکت اداری

موکت تایلی اداری با تنوع مدل و رنگبندی گوناگون و تمامی قابلیتهایی که پیشتر ذکر شد جهت استفاده در اماکن اداری و تجاری، هتلها و سالنهای کنفرانس بسیار مناسب می باشند.

موکت های تایلی اداری عموما دارای بافت به روش لوپ هستند، که کاربری موکت را جهت استفاده از صندلی چرخ دار و تردد بالا مناسب می کنند. همچنین الیاف پلی آمید بکار رفته در موکت اداری تایلی باعث ایجاد خصوصیاتی مانند کند سوز بودن و عدم ایجاد الکتریسیته ساکن می شود.

از آنجایی که انواع موکت اداری تایل با الیاف بسیار مقاومی ساخته می شوند و در ابعاد و اندازه های مختلف موجود می باشند، پس می توان از این نوع کفپوش به عنوان زیبا سازی و مقاوم سازی کف ساختمان ها بهره برد.

به طور کلی می توان موکت را از دسته اولین کفپوش های مورد استفاده در ساختمان ها در نظر گرفت. موکت ها در گذشته دارای اندازه مشخصی بودند (معمولا به صورت رول هایی با عرض و طول مشخص) که این کفپوش ها را باید توسط ایده های خاص در کف ساختمان قرار می داد.

 

اما الیاف ضعیفی که در موکت ها مورد استفاده قرار می گرفت، منجر به کاهش کیفیت آنها می شد و همین امر منجر به عدم رضایت مشتریان شده بود. اما امروزه الیاف موکت ها از مرغوب ترین عناصر طبیعت بهره گرفته می شود و مسلماً بهترین کیفیت را برای مخاطبان به ارمغان خواهد آورد. در ادامه بهترين موكت اداري را معرفی و مزایای استفاده از موکت اداری را بیان خواهیم کرد. درباره موکت تایل مدولار بخوانید.

 
 

۱۳ مزیت استفاده از موکت اداری تایلی

 • نصب راحت و آسان موکت
 • عدم احتیاج به چسب  درهنگام نصب
 •  کمترین میزان هدر رفت هنگام برش و نصب
 • حمل و نقل و جابجایی آسان
 • مواد اولیه با کیفیت
 • بهترین مقاومت دربرابر سایش
 • ثبات ابعادی عالی
 • بهترین عملکرد واکنشی در مقابل آتش
 • بکینگ منعطف
 • امکان طراحی بینظیر موکت اداری تایلی
 • امکان طراحی های مدرن
 • امکان ترکیب طرحها با رنگهای گوناگون
 • امکان چیدمان های گوناگون

 

 به طور کلی استفاده از موکت تایلی در محل های پر رفت و آمد مانند فضاهای اداری با رفت و آمد  بالا، راهروهای اماکن عمومی مانند نمایشگاه ها، هتل ها و سالن های کنفرانس از کاربردهای موکت تایلی می باشد.

 

مزایای موکت اداری

موکت تایلی اداری در طرح ها، رنگ ها و انواع متفاوتی در دسترس میباشند و با توجه به نیازهای کسب و کارشما، می توانید طرحهای مورد نظرتان را انتخاب نموده و آن را به سبک خودتان نصب کنید وبا اینکار ظاهر کلی فضای کاریتان را متفاوت نمایید.

راحتی استفاده :

حرکت و جابجایی بر روی این نوع از موکت اداری بسیار راحت میباشد. این ویژگی  باعت تقویت عملکرد و بازدهی کارکنان شما خواهد شد.

نگهداری راحت :

با تهیه این نوع از موکت اداری تایل ، دیگر نگران لکه ها و کثیفی آنها نباشیدزیرا این نوع از موکت های اداری تایلی به راحتی تمیز خواهند شد.

کاهش سطوح سر و صدا :

موکت تایل اداری عایق صدا میباشد. یعنی شما می توانید از آنها در مناطق پر سر وصدا نصب کنید. استفاده از موکت های اداری به ایجاد فضایی آرام و راحت برای کارکنان کمک می کند.

جلوگیری از صدمات :

نصب موکتهای تایل، در مکان های لغزنده مفید است. با توجه به اینکه این موکت ها جلوی زمین خوردن را میگیرد احتمال آسیب دیدگی به کارکنان و مراجعه کنندگان را نیز کاهش می دهد.

انواع موکت اداری تایلی

استقامت بالا

موکت اداری دارای استقامت بسیار بالایی می باشد. از آنجایی که موکت های امروزی به صورت قطعات چهارگوش و شش گوش کوچک می باشند و قرار دادن آنها در کنار یکدیگر باعث افزایش جذابیت کفپوش ساختمان ها می شود، پس باید این قطعات کوچک از استقامت بالایی برخوردار باشند.

وجود چسب موکت مرغوب و الیاف مرغوب در ساخت موکت، منجر به افزایش محبوبیت آنها شده است. در موکت اداری الیاف ظریف با تراکم بالا به کار برده شده است تا در صورت ایجاد اصطکاک بین پا و موکت، پارگی یا از دست رفتن کیفیت به وجود نیاید. از این مکت ها می توان در منازل مسکونی یا سایر اماکن نیز استفاده نمود.

موکت اداری با استقامت بالا

ظاهر بسیار جذاب

موکت تجاری و  اداری دارای طرح و نقشه های مختلفی می باشد. برخلاف موکت های قدیمی که فقط یک طرح با چندین رنگ محدود داشتند، امروزه موکت ها دارای طرح و نقش های بسیار گسترده ای می باشند. نحوه چیدمان انواع موکت اداری به صورت قطعات کوچک مانند کاشی در کنار یکدیگر باعث ایجاد محیطی بسیار جذاب خواهد شد که زیبایی ساختمان را چندین برابر می کند.

همچنین نصاب موکت می تواند به راحتی قطعات موکت را به سلیقه خود به نحوی در کنار یکدیگر قرار دهد که یک رنگ و طرح سازمانی را برای شما به ارمغان بیاورد. پس این زیبای ها می تواند طرح کفپوش ساختمان ها را تا چندین برابر نسبت به سایر کفپوش ها ارتقا دهد.

موکت اداری با ظاهر جذاب

قیمت مقرون به صرفه

بر خلاف سایر کفپوش های ساختمانی که از قیمت بالا و همچنین هزینه نصب و نگهداری بالایی برخوردار بوده اند، قیمت موکت اداری بسیار بهینه می باشد. هزینه خرید موکت اداری خارجی، نصب و نگهداری آنها به قدری پایین است که به راحتی می توان اختلاف قیمت چندین درصدی را در این طرح ها مشاهده نمود.

از طرفی تمیز نمودن انواع موکت اداری با استفاده از ابزارهای شستشو یا یک جاروی ساده امکان پذیر است. در صورتی که کفپوش های دیگر را باید حتماً با آب شستشو داد (البته به غیر از کفپوش های چوبی) که این امر منجر به کاهش عمر آنها نیز می شود.

بودجه‌ای که برای استفاده از موکت تایلی اداری صرف می‌کنید، بسیار اهمیت دارد. چون در صورتی که قصد استفاده از موکت اداری تایلی با مبلغی ارزان باشید، به مراتب ممکن است درآینده هزینه‌های جانبی دیگری روی دست‌تان بگذارد که نسبت به نوع باکیفیت آن، مقرون به صرفه نیست.

موکت اداری با قیمت مناسب

عناصری که در سرامیک ها به کار برده می شود، در برابر آب خوردگی مقاومت کافی ندارند و همین امر منجر به عدم کیفیت آنها پس از شستشو می شود و مسلماً هزینه نگهداری آنها را بالاتر می برد.

از طرفی ممکن است که سرامیک ها یا کفپوش های دیگر مقداری لیز باشند شو در صورتی که یک ارباب و رجوع با کفش مناسب بر روی آنها راه می رود، امکان سُر خوردن و زمین خوردن آنها وجود داشته باشد. این در صورت است که موکت اداری با الیاف ظریف خود امکان راه رفتن با کفش یا بدون کفش را برای مشتریان شما میسر خواهد کرد. از انواع موکت هتلی ، تجاری و اداری کارپت لند دیدن فرمایید.

موکت اداری با ماندگاری بالا

ماندگاری بالاتر

همانگونه که مشخص است، الیاف طبیعی مانند الیاف حیوانی (مانند پشم) یا الیاف گیاهی (مانند پنبه و کنف)، از استقامت بالایی برخوردار می باشند. به نحوی که این الیاف در مدت زمان بیشتری کارایی دارند. اما خواصی مانند اکسیده شدن، خورده شدن، مقاومت در برابر حشرات و غیره منجر به عدم کیفیت سایر کفپوش ها می شود.

الیاف به کار برده شده در موکت در برابر ویژگی های شیمیایی مانند خوردگی یا پوسیدگی مقاوم می باشند و با وجود تراکم بالای این الیاف امکان نگهداری و ماندگاری بیشتر آنها میسر می شود.

موکت اداری پاراگون

انواع موکت اداری نیز به دلیل اینکه حجم رفت و آمد بر روی آنها زیاد است، باید دارای تراکم و استقامت بالایی باشد تا ماندگاری بیشتری را برای صاحبان خود به ارمغان بیاورد. البته این ماندگاری و استقامت ذکر شده، بنا به نحوه نصب و استفاده از چسب مرغوب موکت متفاوت می باشد و شما باید برای تهیه و نصب این گونه موکت ها از فروشگاه ها و متخصصان حرفه ای مانند کارپت لند نماینده فروش انواع موکت اداری اروپایی (موکت تایل اروپایی) محصولات برندهای اینترفیس و پاراگون استفاده نمایید.

قیمت خرید موکت اداری کارپت لند
برای اطلاع از قیمت موکت های اداری با ما تماس بگیرید تلفن دفتر : 22222258-021 موبایل: 09128000814 09123261402

جنس الیاف موکت اداری تایلی

با تولید به محیطی که قصد استفاده موکت تایلی در آن محیط را دارید باید به جنس الیاف موکت اداری تایلی که می خواهید تهیه کنید توجه نمایید .الیاف مورد استفاده در موکت های اداری، تجاری ، هتلی و … دارای مزایا و معایب خاص خود می باشند.

لازم است بدانید ۸۰% قیمت موکت به الیاف آن برمیگردد، پس باید بدانید کدام یک از این کیفیت الیاف برای چه مکانی مناسب است.

پلی آمید:

این جنس از الیاف بهترین گزینه در بین نخ های مورد استفاده برای تولید بهترين موكت اداري تایلی است. 

موکت اداری پلی آمید

مزیت های الیاف پلی آمید 

 • مقاومت زیاد در برابر کثیف شدن
 • قابلیت پنهان سازی کثیفی و چرک
 • مقاومت در برابر انواع سایش ها
 • حداقل پرزدهی
 • طول عمربالا
 • حالت ارتجاعی بسیارعالی
 • مقاومت پیچ خوردگی های الیاف در برابر بازشدن
 • قابلیت تمیز شوندگی عالی

موکت اداری Tilepet

 

 

 

موکت اداری Paragon

 

 

 

استند موکت اداری تایل اینترفیس |شوروم کارپت لند
موکت اداری تایلی اینترفیس نارنجی طوسی |کارپت لند
موکت اداری تایلی اینترفیس طوسی نارنجی |کارپت لند
موکت اداری
موکت اداری راه راه رنگی |کارپت لند
موکت تجاری
موکت اداری تایلی طوسی اینترفیس|کارپت لند
موکت اداری تایل اینترفیس
موکت اداری تایل اینترفیس

کاتالوگ

 

 

محصولات اداری تایلی و رولی کارپت لند

 

 

 

کاتالوگ محصولات اداری تایلی ورولی کارپت لند شامل همه موکت هایی است که مناسب برای فضاهای اداری از برند آمریکایی و اروپایی می‌باشند. این محصولات به همراه تمامی کد رنگ ها و مشخصات فنی ارائه گردیده اند.

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

انتخاب موکت دفتر کار

وقتی بحث طراحی دکوراسیون و انتخاب موکت دفتر کار به میان می آید معمولاً افراد دنبال فضایی لوکس و شکیل هستند. دفتر کار شما محلی است که در طول روز مهمترین زمان ها و حساس ترین ملاقات های خود را در آن می گذرانید.

به یاد داشته باشید برای داشتن دفتری شکیل و زیبا توجه به خرید موکت و پوشش های مناسب برای کف بسیار تعیین کننده است چون کف اتاق شما اولین سطحی است که مشتریان شما روزانه با آن ارتباط دیداری و لمسی دارند و نوع طرح و پوشش آن ناخودآگاه بر روند تعامل آنها با شما تاثیر می گذارد.

 

خیلی از افراد ترجیح می دهند کف اتاق آنها حسی از رسمی بودن و نظم کاری را در مخاطب ایجاد کند. به همین دلیل به سراغ موکت اداری تایلی می روند که انتخاب درست و هوشمندانه ای است. اگر شما هم به فکر خرید موکت اداری برای دفتر کار خود هستید از انواع موکت تایل اداری تجاری و هتلی کارپتلند دیدن فرمایید. پیشنهاد می شود درباره موکت وینیل بخوانید.

موکت تایل اداری

موکت پوشش مناسبی زیر پای شما برای آغاز یک صبح کاری پرتلاش است. باید بدانید که مدل های متفاوت با کاربری های مختلف در بازار موکت وجود دارد و شما با توجه به نیاز و کاربری مورد نظرتان می‌توانید بهترین انتخاب را داشته باشید. شرایط شامل موارد زیر می شود:

 • بودجه
 • جنس الیاف
 • نوع تار و پود و ارتفاع آن
 • رنگ

ّبهترین موکت دفتر کار

موکت ها معمولاً از سه نوع مواد اولیه ساخته می شوند. پلی استر، نایلون و پشم. نایلون دوام بیشتری نسبت به پلی استر دارد و تنوع رنگ در این جنس بیشتر است. پلی استر علیرغم قیمت کمتر مقاومت بیشتری در لکه دار شدن دارد.  پلی استر انتخاب مناسبی برای محیط اداری نیست زیرا  بخاطر تردد زیاد نگرانی از باب مقاومت آن وجود دارد. پلی استر بیشتر برای محیط هایی که به تنوع رنگ نیاز دارند مثل اتاق خواب که ایجاد هماهنگی با مبلمان اتاق خیلی ضروری است، مناسب است. از جدیدترین انواع موکت ورودی ساختمان کارپتلند دیدن فرمایید.

انتخاب نوع تار و پود در موکت

انتخاب نوع تار و پود در موکت

جنس موکت دفتر کار

شما به عنوان طراح دکوراسیون یک دفتر کار  برای فروش موکت یا به عنوان خریدار نیاز دارید تفاوت انواع تار و پود محصولات بازار و کاربرد هرکدام را بدانید. برای یک انتخاب بهینه نوع تار و پود محصولات از نظر افتادن رد پا، تراکم، ظاهر مخملی یا ساده، سطح لطیف و نرم یا ضخیم با هم متفاوت هستند. در جدول زیر انواع مختلف تارو پود در موکت ها نشان داده شده است.

انتخاب رنگ مناسب موکت اداری

رنگ یکی از مهمترین فاکتور های اثر گذار در دکوراسیون داخلی هر المانی از جمله موکت اداری است. همچنین شما بعد از انتخاب یک رنگ و گستردن محصول در دفتر کارتان نمی توانید تغییری در آن ایجاد کنید.

در نظر داشته باشید که رنگ موکت دفتر شما نباید برای دیده شدن با رنگ دیوار ها رقابت کند. به عبارت دیگر،  تناسب رنگ ها را در انتخاب موکت بسیار مهم است. با این حال رنگ آبی و خاکستری برای موکت تایل ها در محیط اداری جلوه بهتری از نظم و رسمیت ایجاد می کند.

به این نکته توجه کنید که استفاده از موکت تایلی اداری دست شما را برای انتخاب چند رنگ و چیدن آنها کنار هم برای ایجاد دکوراسیونی خاص و فانتزی باز می گذارد. درباره کفپوش lvt بخوانید.

انتخاب رنگ مناسب موکت اداری

به نظافت موکت توجه کنید

هرچقدر که برای خرید موکت اداری هزینه کنید و زیبا ترین مدل تایل را برای دفترکارتان انتخاب کنید، اگر تمیز و آراسته و بدون لکه و آلودگی نباشد، خیلی کهنه و نازیبا دیده خواهد شد. این مسئله در فضای اداری، به واسطه اینکه افراد با کفش روی سطح تردد دارند و اینکه سالانه حداکثر یک بار امکان شست و شوی موکت فراهم است، اهمیت دو چندان پیدا می کند.

برای اینکه کمتر نگران کثیف شدن سطح موکت باشید، توصیه می شود حتما از تایل موکت با ساختار خطی- حلقه ای با طول کوتاه استفاده کنید. استفاده از این جنس تار پود در کنار انتخاب رنگ خاکستری و طیف آن، علاوه بر اینکه به فضای شما جلوه مدرنی می دهد، آلودگی ها را از دید مشتریان و شما دور نگه می دارد. از محصولات برند موکت پاراگون دیدن فرمایید.

به نظافت موکت توجه کنید

استفاده از موکت اداری برای دفاتر کار، یک ایده خلاقانه و جدید به حساب می آید. با توجه به تنوع در طرح و رنگ و تولید این محصول به صورت تایل موکت، دست طراح داخلی برای ایجاد ایده های نو در طراحی باز است. اگر موکت را برای پوشش کف انتخاب کرده اید، بودجه خود را در نظر بگیرید، جنس تارپود و رنگ مناسب را انتخاب کنید و از داشتن دفتری کاری زیبا و مدرن لذت ببرید. برای اطلاع از قیمت موکت اداری کارپتلند را دنبال کنید.

برخی از سوالات رایج:

انواع موکت های اداری کدامند؟

موکت های اداری دارای دو مدل اصلی رول و تایل می باشد.از آنجا که موکت های تایل عمر و دوام بیشتری دارند،محبوب تر نیز می باشند.یکی از دلایل تمایل خرید مشتریان موکت اداری به خرید موکت تایل اداری، استحکام و مقاومت بالای این نوع موکت ها در برابر تردد است که به اصطلاح high traffic می باشند.

انوع نخ موکت های اداری چه نوع نخی است؟

برای فضایی پر ترددکه تردد با کفش وجود دارد لازم است نخ موکت فشرده شده بوده و تاجای ممکن محکم باشد تا مدت زمان مدیدی کارکرده و احتیاجی به تعویض نباشد. محکم ترین نخ مناسب فضاهای اداری نخ پلی آمید می باشد. البته میزان فشردگی استفاده شده از نخ پلی آمید در هرموکت متفاوت می باشد.

0 نظر

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم دسترسی به کاتالوگ های کارپت لند

لطفا جهت دانلود اطلاعات زیر را وارد کنید
مشاوره رایگان تلفنی
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟