بهار تقریباً اینجاست!

زمان مناسب برای تازه سازی فضاهای تجاری و بازی با برخی از روندهای جدید طراحی داخلی. پس از یک زمستان سخت و انکار ناپذیر فرا رسیده است، ما هرگز برای روزهای طولانی تر ، آب و هوای گرمتر و الهام بخش از آغاز بهار ، آماده نبوده ایم. در اینجا برخی از راه هایی وجود دارد که ما ، در موکت های تایل کارپت لند ، معتقدیم شما می توانید بهار را به فصای کاری خود ببرید و آنرا را شکوفا نمایید

رنگ پاستلی موکت تایل

رنگ پاستلی موکت تایل اینترفیس

رنگهای پاستلی

رنگ های پاستلی همیشه در بهار رواج دارند. از آنجا که اشباع رنگ پاستل نسبت به رنگ اصلی کمتر است ، باعث می شود احساس سبکی ، لطافت و آرامش داشته باشید. برای بهار ، آنها با رنگهای خنثی به خوبی ست شده تا احساس خوبی ایجاد کنند. روند رنگ پاستل بی انتها است ، به این معنی که به محض پایان بهار از مد نمی افتد. نور و هوا ، این رنگ ها در صورت استفاده جمعی واقعاً در نوع خود هستند. ما به عنوان یک توزیع کننده موکت تجاری ، عاشق پروژه های موکت تایل رنگی پاستلی هستیم.

نورهای متضاد

ایده استفاده از تعدادی رنگ روشن می تواند کمی ترسناک بنظر برسد . با این حال ، مزایای بسیار زیادی وجود دارد. به عنوان مثال ، استفاده از رنگ های پر جنب و جوش می تواند انرژی را به فضا تزریق کند و همچنین ظاهر و احساس مدرنی را ایجاد کند.

کارشناسان استفاده از چرخ رنگ را توصیه می کنند ، که به شما امکان می دهد رنگ های مکمل را برای هر رنگ مشخص کنید. این می تواند اطمینان حاصل کند که فضای شما زیبا و شیک به نظر می رسد. موکت های تایل را می توان به راحتی مخلوط کرده و در رنگهای متنوع تطبیق داد ، تا کنتراست چشمگیری ایجاد کند. محدوده هایلایتها ما یک انتخاب روشن و متنوع از 23 رنگ مجزا را فراهم می کند ، در حالی که طیف کنتراست Total ما یک طرح منحصر به فرد هندسی چهارتایل  را در شش گزینه رنگی ارائه می دهد.

خوب است این مطلب را هم مطالعه کنید
موکت آمفی تئاتری و سالن همایش

بافت(تکسچر) پادشاه است

بافت می تواند گرما و عمق را به فضای داخلی وارد کند. با زنده شدن دنیای فضای باز در این فصل ، زمان بهتری برای شکوفایی فضای خود و آزمایش بافت وجود ندارد. از مبلمان گرفته تا کفپوش ، وسایل و دکوراسیون ، بافتن تکه های متناسب با بافتی که برای آوردن جهان خارج به داخل کار می کنند ، آسان است. ما به عنوان یک تولید کننده فرش تجاری ، فکر می کنیم راه عالی برای انجام این کار فرش است.

 

 

 

فرم دسترسی به کاتالوگ های کارپت لند

لطفا جهت دانلود اطلاعات زیر را وارد کنید
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟