,

خرید موکت

موکت اداری Interface Heuga

خرید موکت جهت استفاده در کفپوش ساختمان ها، باید با در نظر گرفتن مواردی به همراه باشد. در واقع زمانی که قصد خرید موکت را دارید، باید نکاتی را به صورت عمومی و تخصصی مد نظر قرار دهید تا بهترین کیفیت را برای کفپوش ساختمان خود به ارمغان بیاورید. فرآیند خرید موکت معمولاً در زمانی اتفاق می افتد که یک ساختمان تازه ساخته شده است و مالک آنجا تصمیم استفاده از یک نوع کفپوش قابل شستشو و مقاوم را دارد که زیبایی های منحصر به فردی را به ساختمان وی می افزاید. همچنین ممکن است که کفپوش ساختمان از قبل بر اساس مدل ها و نقشه های دیگر بوده است و اکنون بنا به استقامت و شکل ظاهری بسیار جذاب موکت ها، مالک تصمیم به خرید موکت دارد.موکت کارپت لند تامین کننده انواع موکت هتلی مسکونی اداری و تجاری می باشد .

موکت اداری تجاری هتلی

موکت اداری تجاری هتلی

  • طرح موکت: موکت ها در انواع طرح موجود می باشند. در گذشته موکت ها فقط با یک طرح ساده و بدون روح موجود بوده اند که امروزه خوشبختانه به دلیل پیشرفت های به وجود آمده، موکت ها با طرح های بسیار جذاب موجود می باشند. طرح موکت ها معمولاً برگرفته از طرح های ساده شطرنجی و اشکال هندسی می باشد که دلیل استفاده از این طرح ها، کارایی موکت می باشد. معمولاً موکت را در منازل خود زیر فرش یا مبلمان قرار می دهند و همچنین ضریب تردد بر روی موکت نسبت به سایر مناطق ساختمان مسکونی کمتر می باشد. پس برای کاهش هزینه، از طرح های ساده استفاده می شود. شما در زمان خرید موکت، می توانید انواع طرح زیبا را بر روی موکت ها ببینید و بنا به کارایی و میزان اهمیت آن منطقه به طرح های زیبا، موکت مناسب را انتخاب نمایید و نسبت به خرید موکت اقدام کنید.
   موکت اداری Interface Composure

   خرید موکت

   نقش موکت: موکت ها در انواع نقش موجود می باشند. این نقوش براساس رنگ، شکل ظاهری و غیره تقسیم بندی می شود. امروزه می توان توسط موکت های تایل و شکل دار، نقش های بسیار جذابی را توسط موکت طراحی نمود. به طور کلی خود موکت ها در انواع رنگ و حتی با رنگ بندی های مختلف بر روی یک قطعه موکت موجود می باشند. کاربران می توانند به سلیقه خود و طراح ساختمان، یک موکت بسیار زیبا را در نقش های مختلف انتخاب نمایند. سعی کنید در زمان خرید موکت، حتماً از نظرات کارشناسان و طراحان کفپوش استفاده نمایید تا یک نقش بسیار زیبا و جذاب را برای کفپوش ساختمان خود توسط موکت به ارمغان بیاورید.

    

  •  

   موکت تجاری

   موکت تجاری

   تراکم موکت: از آنجایی که ممکن است موکت در زیر وسایل سنگین قرار بگیرد و یا در راهرو ها با تردد بالا قرار بگیرد، پس باید یک موکت با تراکم بالا را انتخاب نمود تا در زمان های دراز مدت، کیفیت خود را از دست ندهد. به طور کلی، موکت از یک لایه مقوای نازک و خورده پشم یا پارچه های فرسوده ریسیده شده ساخته می شود. حال اگر حجم مقوا کمتر باشد و بیشترین حجم از موکت را پشم و نخ های نازک تشکیل داده باشند، در واقع تراکم موکت بالاتر رفته و مسلماً استقامت آن در برابر ضربه و آسیب دیدگی بالاتر می رود. همچنین موکت ها با تراکم بالاتر، از لایه ظریفتری برخوردارند و در مواقعی که یک شی گرانبها و ارزشمند از دست شما بر روی سطح موکت رها می شود، امکان شکستگی آن نیز کمتر می شود. سعی کنید در زمان خرید موکت، یک موکت با تراکم بالا را انتخاب نمایید تا در هزینه های نگهداری صرفه جویی نمایید.

موکت اداری تایل paragon

موکت اداری تایل paragon

جنس الیاف موکت:

همانگونه که ذکر شد، الیاف به کار رفته شده در موکت، برگرفته از الیاف طبیعی حیوانی و گیاهی می باشند که معمولاً از استقامت بالایی برخوردار می باشند. اما الیافی مانند پنبه و کنف که از دسته الیاف گیاهی می باشند، دارای لطافت و زیبایی های ویژه ای می باشند. در ساخت موکت ها، معمولاً از الیاف گیاهی استفاده می شود و در مواردی برای افزایش استقامت موکت از الیاف حیوانی مانند پشم استفاده می شود. در هر صورت در زمان خرید موکت باید به الیاف موکت دقت نمایید که ترکیبی مناسب از الیاف باشد تا هم استقامت و هم لطافت موکت را برای خود به ارمغان بیاورید.

 • نوشته | موکت کارپت لند | Carpetland نماینده رسمی موکت اروپایی
 • ابعاد موکت: موکت ها در ابعاد و اندازه های مختلفی موجود می باشند. همچنین موکت های تایل به شکل های مختلفی نیز تقسیم بندی می شوند. اما به طور کلی می توان موکت را به ابعاد مورد نظر خود، برش زده و در کنار یکدیگر قرار داد. قطعات کوچکتر موکت باید به طریقی در کنار یکدیگر قرار بگیرند، که هیچ روزنه ای برای جمع آوری زباله در بین آنها به وجود نیاید. همچنین ابعاد استاندارد رول های موکت با عرض بین دویست و هشتاد سانتیمتر تا سیصد و پنجاه سانتیمتر موجود می باشند که معمولاً دارای طول پانزده متری می باشند. نصاب در زمان نصب موکت، باید از این رول برای گوشه ها و پر کردن کل فضای کفپوش ساختمان بهره مند شود.
 • موکت اداری تجاری هتلی کارپت لند

  موکت اداری تجاری هتلی کارپت لند

امیدواریم که از این مقاله کارپت لند وارد کننده موکت اداری تجاری و هتلی راضی باشید .اگر نقطه نظر و کامنتی دارید با ما درمیان بگذارید.

image_pdfنسخه pdfimage_printچاپ مطلب
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *